'Club stap dichter bij zomertransfer, korting van half miljoen'

door
'Club stap dichter bij zomertransfer, korting van half miljoen'

Club Brugge haalde afgelopen winter verschillende nieuwe namen in huis, vooral de defensie onderging een serieuze kwaliteitsinjectie. Om de centrale as te verstevigen werd naast Alexander Scholz ook Matej Mitrovic naar Jan Breydel gehaald. De Kroaat wordt voor een half seizoen met aankoopoptie gehuurd van Besiktas.


Binnen de club is men alvast tevreden met wat Mitrovic liet zien en zou men overwegen de optie te lichten. En Mitrovic zelf lijkt alvast open te staan voor een verlengd verblijf. Zo voelt hij zich blijkbaar op zijn in plaats in Brugge. "Het is een groot verschil met Turkije. Ik woonde in Istanbul, een grote stad waar iedereen altijd gehaast is. Hier is het mooier, gemakkelijker ook en rustiger leven. Er is ook de mooie oude stad. Ik hou meer van Brugge", zei hij tegenover Club TV.

En volgens Turkse media is men bij Club ondertussen al begonnen om werk te maken van de definitieve komst van Mitrovic. Blauw-Zwart beschikt over een aankoopoptie waardoor het de Kroaat voor 4,5 miljoen euro kan overnemen, maar volgens Gunes gaat het de komende weken om de tafel zitten met Besiktas om zo nog iets van de prijs af te doen.

UPDATE 23/03
De strategie van Club om te onderhandelen in plaats van rechtstreeks de optie te lichten lijkt zijn vruchten af te werpen. Volgens het media Sabah zou Besiktas namelijk al tevreden zijn met een slordige 4 miljoen euro, een korting van 500.000 euro dus. Dat kan uiteraard al tellen, maar mogelijk kan Blauw-Zwart die prijs nog verder drukken door middel van bonussen en percentages op de eventuele doorverkoopsom. Club staat dus weer een stap dichter bij zijn zomeraanwinst, in de komende weken volgen naar verluidt verdere gesprekken.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Is Mitrovic de volle vier miljoen waard?

Meest recent

Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

0
0
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

37
37
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

88
88
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

72
72
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

27
27
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

161
161
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

42
42
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

65
65
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

177
177
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

321
321
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

84
84
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

75
75
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

131
131
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

227
227
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

980
980
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

175
175
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

291
291
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

160
160
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

182
182
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

498
498
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

236
236
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

307
307
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

687
687
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

154
154

Meer sportnieuws