'Club stap dichter bij zomertransfer, korting van half miljoen'

door
'Club stap dichter bij zomertransfer, korting van half miljoen'

Club Brugge haalde afgelopen winter verschillende nieuwe namen in huis, vooral de defensie onderging een serieuze kwaliteitsinjectie. Om de centrale as te verstevigen werd naast Alexander Scholz ook Matej Mitrovic naar Jan Breydel gehaald. De Kroaat wordt voor een half seizoen met aankoopoptie gehuurd van Besiktas.


Binnen de club is men alvast tevreden met wat Mitrovic liet zien en zou men overwegen de optie te lichten. En Mitrovic zelf lijkt alvast open te staan voor een verlengd verblijf. Zo voelt hij zich blijkbaar op zijn in plaats in Brugge. "Het is een groot verschil met Turkije. Ik woonde in Istanbul, een grote stad waar iedereen altijd gehaast is. Hier is het mooier, gemakkelijker ook en rustiger leven. Er is ook de mooie oude stad. Ik hou meer van Brugge", zei hij tegenover Club TV.

En volgens Turkse media is men bij Club ondertussen al begonnen om werk te maken van de definitieve komst van Mitrovic. Blauw-Zwart beschikt over een aankoopoptie waardoor het de Kroaat voor 4,5 miljoen euro kan overnemen, maar volgens Gunes gaat het de komende weken om de tafel zitten met Besiktas om zo nog iets van de prijs af te doen.

UPDATE 23/03
De strategie van Club om te onderhandelen in plaats van rechtstreeks de optie te lichten lijkt zijn vruchten af te werpen. Volgens het media Sabah zou Besiktas namelijk al tevreden zijn met een slordige 4 miljoen euro, een korting van 500.000 euro dus. Dat kan uiteraard al tellen, maar mogelijk kan Blauw-Zwart die prijs nog verder drukken door middel van bonussen en percentages op de eventuele doorverkoopsom. Club staat dus weer een stap dichter bij zijn zomeraanwinst, in de komende weken volgen naar verluidt verdere gesprekken.

LEES OOK: Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Is Mitrovic de volle vier miljoen waard?

Meest recent

Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

5
5
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

80
80
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

159
159
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

322
322
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

131
131
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

447
447
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

243
243
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

95
95
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

98
98
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

399
399
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

394
394
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

479
479
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

575
575
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

237
237
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

892
892
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

478
478
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

136
136
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

205
205
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

142
142
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

121
121
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

289
289
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

178
178
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

658
658
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

320
320

Meer sportnieuws