'Club stap dichter bij zomertransfer, korting van half miljoen'

door
'Club stap dichter bij zomertransfer, korting van half miljoen'

Club Brugge haalde afgelopen winter verschillende nieuwe namen in huis, vooral de defensie onderging een serieuze kwaliteitsinjectie. Om de centrale as te verstevigen werd naast Alexander Scholz ook Matej Mitrovic naar Jan Breydel gehaald. De Kroaat wordt voor een half seizoen met aankoopoptie gehuurd van Besiktas.


Binnen de club is men alvast tevreden met wat Mitrovic liet zien en zou men overwegen de optie te lichten. En Mitrovic zelf lijkt alvast open te staan voor een verlengd verblijf. Zo voelt hij zich blijkbaar op zijn in plaats in Brugge. "Het is een groot verschil met Turkije. Ik woonde in Istanbul, een grote stad waar iedereen altijd gehaast is. Hier is het mooier, gemakkelijker ook en rustiger leven. Er is ook de mooie oude stad. Ik hou meer van Brugge", zei hij tegenover Club TV.

En volgens Turkse media is men bij Club ondertussen al begonnen om werk te maken van de definitieve komst van Mitrovic. Blauw-Zwart beschikt over een aankoopoptie waardoor het de Kroaat voor 4,5 miljoen euro kan overnemen, maar volgens Gunes gaat het de komende weken om de tafel zitten met Besiktas om zo nog iets van de prijs af te doen.

UPDATE 23/03
De strategie van Club om te onderhandelen in plaats van rechtstreeks de optie te lichten lijkt zijn vruchten af te werpen. Volgens het media Sabah zou Besiktas namelijk al tevreden zijn met een slordige 4 miljoen euro, een korting van 500.000 euro dus. Dat kan uiteraard al tellen, maar mogelijk kan Blauw-Zwart die prijs nog verder drukken door middel van bonussen en percentages op de eventuele doorverkoopsom. Club staat dus weer een stap dichter bij zijn zomeraanwinst, in de komende weken volgen naar verluidt verdere gesprekken.

LEES OOK: Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Is Mitrovic de volle vier miljoen waard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

83
83
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

8
8
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

25
25
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

102
102
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

83
83
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

28
28
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

68
68
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

137
137
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

43
43
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

151
151
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

81
81
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

72
72
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

67
67
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

64
64
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

185
185
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

229
229
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

154
154
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

75
75
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

225
225
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

492
492
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

69
69
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

399
399
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

95
95
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

507
507
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

118
118

Meer sportnieuws