'Club Brugge start onderhandelingen op over eerste zomeraanwinst'

door
'Club Brugge start onderhandelingen op over eerste zomeraanwinst'

Club Brugge haalde afgelopen winter verschillende nieuwe namen in huis, vooral de defensie onderging een serieuze kwaliteitsinjectie. Om de centrale as te verstevigen werd naast Alexander Scholz ook Matej Mitrovic naar Jan Breydel gehaald. De Kroaat wordt voor een half seizoen met aankoopoptie gehuurd van Besiktas.

Binnen de club is men alvast tevreden met wat Mitrovic liet zien en zou men overwegen de optie te lichten. En Mitrovic zelf lijkt alvast open te staan voor een verlengd verblijf. Zo voelt hij zich blijkbaar op zijn in plaats in Brugge. "Het is een groot verschil met Turkije. Ik woonde in Istanbul, een grote stad waar iedereen altijd gehaast is. Hier is het mooier, gemakkelijker ook en rustiger leven. Er is ook de mooie oude stad. Ik hou meer van Brugge", zei hij tegenover Club TV.

Bovendien verliept zijn integratie op Jan Breydel ook erg vlot. Dat heeft onder meer te maken met de aanwezigheid van enkele landgenoten. "Ik kende onze coach al van in Kroatië, alsook onze keeperstrainer. Ik heb vier jaar geleden ook samengespeeld met Ivan Tomecak bij Rijeka. Dat hier landgenoten zijn heeft me erg geholpen."

UPDATE 21/03
Bij Club zijn ze ondertussen alvast begonnen om werk te maken van de definitieve komst van Mitrovic. Blauw-Zwart beschikt over een aankoopoptie waardoor het de Kroaat voor 4,5 miljoen euro kan overnemen, maar volgens Gunes gaat het de komende weken om de tafel zitten met Besiktas. Op die manier hoopt het de transfersom nog een beetje naar beneden te krijgen, wat volgens eerder genoemde bron ook haalbaar zou zijn.

LEES OOK: Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Is hij een meerwaarde voor Club?

Meest recent

Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

145
145
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

155
155
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

238
238
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

188
188
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

104
104
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

38
38
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

191
191
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

53
53
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

458
458
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

388
388
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

143
143
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

241
241
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

39
39
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

824
824
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

139
139
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

517
517
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

276
276
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

62
62
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

618
618
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

456
456
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

227
227
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

654
654

Meer sportnieuws