Neemt RSCA-ploegmaat Duivels plekje Dendoncker in?

472
Neemt RSCA-ploegmaat Duivels plekje Dendoncker in?

Bondscoach Roberto Martinez maakt vrijdagmiddag zijn selectie voor de oefenwedstrijd tegen Saudi-Arabië bekend. Door een aantal geblesseerden en het drukke schema van bepaalde sterkhouders, wordt verwacht dat hij enkele nieuwe namen zal selecteren. Bovendien moeten enkele vaste waarden door vormverlies vrezen voor hun plaats.


Vooral de selectie van Leander Dendoncker, bezig aan een erg matig seizoen bij Anderlecht, hangt aan een zijden draadje. Martinez zelf verstuurde al een waarschuwing richting de middenvelder/verdediger, analist Eddy Snelders zou hem zelfs uit de selectie laten. "f hij momenteel goed genoeg is voor een selectie? Neen. Momenteel heeft hij niet de vorm die een selectie kan garanderen en ik denk dat hij dat zelf ook wel begrijpt.Hij zal moeten vechten tot de laatste dag en zal in de play-offs moeten tonen dat hij weer op een beter niveau zit. Hij holt wat achter zijn topniveau van vorig jaar aan", klonk het bij Sporza.

Maar niet elke speler van RSCA blijft dit seizoen onder de verwachtingen. Pieter Gerkens heeft de overstap van STVV op verrassend sterke wijze verteerd en behoort bijna wekelijks tot de uitblinkers. Toch denkt Snelders dat een selectie voor het jeugdproduct van KRC Genk te vroeg komt. "Ik denk dat hij iets verder in de vijver zit. Gerkens zit in volle ontwikkeling en haalt nog niet het niveau en de ervaring die nodig zijn bij de nationale ploeg."

LEES OOK: Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

Heeft Gerkens volgens u het potentieel om het tot de Duivels te schoppen?

Meest recent

Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

0
0
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

31
31
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

35
35
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

119
119
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

43
43
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

136
136
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

225
225
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

36
36
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

283
283
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

235
235
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

104
104
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

166
166
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

69
69
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

43
43
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

111
111
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

98
98
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

501
501
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

115
115

Meer sportnieuws