TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

door
TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Taiwo Aowniyi is bezig aan een sterk seizoen bij Moeskroen en de kans bestaat dat hij tijdens de komende jaargang bij een Belgische topclub aan de slag gaat. Moederclub Liverpool FC wil hem immers opnieuw verhuren en liefst aan een ploeg die in de Europa League uitkomt, zo schrijft Liverpool Echo.

Laszlo Köteles verdween eind januari na 8,5 jaar door een achterpoortje bij KRC Genk. De Hongaarse doelman, die niet meer in de plannen voorkwam, zag zijn contract ontbonden worden. Een dikke maand later heeft hij echter een nieuwe club gevonden. De 33-jarige tekende maandag immers een contract tot het einde van het seizoen bij de Deense topclub FC Kopenhagen.

BUITENLAND
Eden Hazard en Thibaut Courtois voelen zich zichtbaar niet meer gelukkig bij Chelsea FC. Het duo uitte de voorbije weken openlijk hun frustraties over het spel en de keuzes van Antonio Conte en volgens de Daily Mail hebben ze nu ook een beslissing over hun toekomst genomen. Zowel Hazard als Courtois zouden nu besloten hebben om de onderhandelingen over een nieuw contract te laten aanslepen, in afwachting van een mogelijk bod uit Madrid.

AC Milan lijkt een concurrent te hebben gevonden voor doelman Gianluigi Donnarumma. Volgens het Italiaanse Rai Sport zou Milan een akkoord hebben met José Manuel Reina. De doelman van Napoli zou deze zomer transfervrij overkomen naar de ploeg van Gattuso. De Spanjaard zou zelfs één van de komende dagen zijn medische testen al afleggen bij de Italiaanse grootmacht.

Volgens het Spaanse Don Balon zou José Mourinho zijn zinnen hebben gezet op maar liefst drie Barcelona-spelers: Ter Stegen, Umtiti én André Gomes. Die laatste kwam bij Barça nog niet uit de verf, en Mourinho zou hem bij Manchester United een nieuwe kans willen geven. Umtiti heeft dan weer een afkoopclausule van 60 miljoen euro in zijn contract, terwijl Ter Stegen bestempeld wordt als mogelijke opvolger van David De Gea.

LEES OOK: Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

Denkt u dat Courtois en Hazard volgend seizoen nog bij Chelsea spelen?

Meest recent

'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

27
27
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

64
64
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

100
100
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

87
87
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

215
215
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

102
102
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

299
299
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

72
72
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

273
273
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

102
102
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

79
79
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

180
180
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

213
213
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

494
494
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

117
117
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

84
84
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

195
195
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

718
718
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

322
322
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

266
266
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

871
871
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

421
421
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

167
167

Meer sportnieuws