TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

280 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Taiwo Aowniyi is bezig aan een sterk seizoen bij Moeskroen en de kans bestaat dat hij tijdens de komende jaargang bij een Belgische topclub aan de slag gaat. Moederclub Liverpool FC wil hem immers opnieuw verhuren en liefst aan een ploeg die in de Europa League uitkomt, zo schrijft Liverpool Echo.

Laszlo Köteles verdween eind januari na 8,5 jaar door een achterpoortje bij KRC Genk. De Hongaarse doelman, die niet meer in de plannen voorkwam, zag zijn contract ontbonden worden. Een dikke maand later heeft hij echter een nieuwe club gevonden. De 33-jarige tekende maandag immers een contract tot het einde van het seizoen bij de Deense topclub FC Kopenhagen.

BUITENLAND
Eden Hazard en Thibaut Courtois voelen zich zichtbaar niet meer gelukkig bij Chelsea FC. Het duo uitte de voorbije weken openlijk hun frustraties over het spel en de keuzes van Antonio Conte en volgens de Daily Mail hebben ze nu ook een beslissing over hun toekomst genomen. Zowel Hazard als Courtois zouden nu besloten hebben om de onderhandelingen over een nieuw contract te laten aanslepen, in afwachting van een mogelijk bod uit Madrid.

AC Milan lijkt een concurrent te hebben gevonden voor doelman Gianluigi Donnarumma. Volgens het Italiaanse Rai Sport zou Milan een akkoord hebben met José Manuel Reina. De doelman van Napoli zou deze zomer transfervrij overkomen naar de ploeg van Gattuso. De Spanjaard zou zelfs één van de komende dagen zijn medische testen al afleggen bij de Italiaanse grootmacht.

Volgens het Spaanse Don Balon zou José Mourinho zijn zinnen hebben gezet op maar liefst drie Barcelona-spelers: Ter Stegen, Umtiti én André Gomes. Die laatste kwam bij Barça nog niet uit de verf, en Mourinho zou hem bij Manchester United een nieuwe kans willen geven. Umtiti heeft dan weer een afkoopclausule van 60 miljoen euro in zijn contract, terwijl Ter Stegen bestempeld wordt als mogelijke opvolger van David De Gea.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Denkt u dat Courtois en Hazard volgend seizoen nog bij Chelsea spelen?

Meest recent

Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

11
11
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

149
149
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

30
30
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

24
24
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

365
365
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

448
448
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

62
62
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

130
130
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

14
14
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

249
249
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

152
152
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

90
90
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

147
147
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

307
307
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

259
259
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

425
425
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

733
733
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

134
134
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

334
334
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

171
171
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

89
89
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

87
87
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

251
251

Meer sportnieuws