TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

280 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Taiwo Aowniyi is bezig aan een sterk seizoen bij Moeskroen en de kans bestaat dat hij tijdens de komende jaargang bij een Belgische topclub aan de slag gaat. Moederclub Liverpool FC wil hem immers opnieuw verhuren en liefst aan een ploeg die in de Europa League uitkomt, zo schrijft Liverpool Echo.

Laszlo Köteles verdween eind januari na 8,5 jaar door een achterpoortje bij KRC Genk. De Hongaarse doelman, die niet meer in de plannen voorkwam, zag zijn contract ontbonden worden. Een dikke maand later heeft hij echter een nieuwe club gevonden. De 33-jarige tekende maandag immers een contract tot het einde van het seizoen bij de Deense topclub FC Kopenhagen.

BUITENLAND
Eden Hazard en Thibaut Courtois voelen zich zichtbaar niet meer gelukkig bij Chelsea FC. Het duo uitte de voorbije weken openlijk hun frustraties over het spel en de keuzes van Antonio Conte en volgens de Daily Mail hebben ze nu ook een beslissing over hun toekomst genomen. Zowel Hazard als Courtois zouden nu besloten hebben om de onderhandelingen over een nieuw contract te laten aanslepen, in afwachting van een mogelijk bod uit Madrid.

AC Milan lijkt een concurrent te hebben gevonden voor doelman Gianluigi Donnarumma. Volgens het Italiaanse Rai Sport zou Milan een akkoord hebben met José Manuel Reina. De doelman van Napoli zou deze zomer transfervrij overkomen naar de ploeg van Gattuso. De Spanjaard zou zelfs één van de komende dagen zijn medische testen al afleggen bij de Italiaanse grootmacht.

Volgens het Spaanse Don Balon zou José Mourinho zijn zinnen hebben gezet op maar liefst drie Barcelona-spelers: Ter Stegen, Umtiti én André Gomes. Die laatste kwam bij Barça nog niet uit de verf, en Mourinho zou hem bij Manchester United een nieuwe kans willen geven. Umtiti heeft dan weer een afkoopclausule van 60 miljoen euro in zijn contract, terwijl Ter Stegen bestempeld wordt als mogelijke opvolger van David De Gea.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Denkt u dat Courtois en Hazard volgend seizoen nog bij Chelsea spelen?

Meest recent

Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

16
16
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

55
55
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

34
34
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

57
57
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

158
158
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

22
22
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

108
108
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

66
66
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

312
312
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

264
264
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

491
491
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

486
486
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

246
246
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

345
345
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

228
228
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

272
272
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

552
552
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

223
223
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

349
349
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

403
403
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

297
297
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

340
340
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

194
194

Meer sportnieuws