TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

280 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Taiwo Aowniyi is bezig aan een sterk seizoen bij Moeskroen en de kans bestaat dat hij tijdens de komende jaargang bij een Belgische topclub aan de slag gaat. Moederclub Liverpool FC wil hem immers opnieuw verhuren en liefst aan een ploeg die in de Europa League uitkomt, zo schrijft Liverpool Echo.

Laszlo Köteles verdween eind januari na 8,5 jaar door een achterpoortje bij KRC Genk. De Hongaarse doelman, die niet meer in de plannen voorkwam, zag zijn contract ontbonden worden. Een dikke maand later heeft hij echter een nieuwe club gevonden. De 33-jarige tekende maandag immers een contract tot het einde van het seizoen bij de Deense topclub FC Kopenhagen.

BUITENLAND
Eden Hazard en Thibaut Courtois voelen zich zichtbaar niet meer gelukkig bij Chelsea FC. Het duo uitte de voorbije weken openlijk hun frustraties over het spel en de keuzes van Antonio Conte en volgens de Daily Mail hebben ze nu ook een beslissing over hun toekomst genomen. Zowel Hazard als Courtois zouden nu besloten hebben om de onderhandelingen over een nieuw contract te laten aanslepen, in afwachting van een mogelijk bod uit Madrid.

AC Milan lijkt een concurrent te hebben gevonden voor doelman Gianluigi Donnarumma. Volgens het Italiaanse Rai Sport zou Milan een akkoord hebben met José Manuel Reina. De doelman van Napoli zou deze zomer transfervrij overkomen naar de ploeg van Gattuso. De Spanjaard zou zelfs één van de komende dagen zijn medische testen al afleggen bij de Italiaanse grootmacht.

Volgens het Spaanse Don Balon zou José Mourinho zijn zinnen hebben gezet op maar liefst drie Barcelona-spelers: Ter Stegen, Umtiti én André Gomes. Die laatste kwam bij Barça nog niet uit de verf, en Mourinho zou hem bij Manchester United een nieuwe kans willen geven. Umtiti heeft dan weer een afkoopclausule van 60 miljoen euro in zijn contract, terwijl Ter Stegen bestempeld wordt als mogelijke opvolger van David De Gea.

LEES OOK: Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Denkt u dat Courtois en Hazard volgend seizoen nog bij Chelsea spelen?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

0
0
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

58
58
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

58
58
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

407
407
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

924
924
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

935
935
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

444
444
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

353
353
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

590
590

Meer sportnieuws