TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

280 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Courtois en Hazard zijn het zat, Köteles van straat'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Taiwo Aowniyi is bezig aan een sterk seizoen bij Moeskroen en de kans bestaat dat hij tijdens de komende jaargang bij een Belgische topclub aan de slag gaat. Moederclub Liverpool FC wil hem immers opnieuw verhuren en liefst aan een ploeg die in de Europa League uitkomt, zo schrijft Liverpool Echo.

Laszlo Köteles verdween eind januari na 8,5 jaar door een achterpoortje bij KRC Genk. De Hongaarse doelman, die niet meer in de plannen voorkwam, zag zijn contract ontbonden worden. Een dikke maand later heeft hij echter een nieuwe club gevonden. De 33-jarige tekende maandag immers een contract tot het einde van het seizoen bij de Deense topclub FC Kopenhagen.

BUITENLAND
Eden Hazard en Thibaut Courtois voelen zich zichtbaar niet meer gelukkig bij Chelsea FC. Het duo uitte de voorbije weken openlijk hun frustraties over het spel en de keuzes van Antonio Conte en volgens de Daily Mail hebben ze nu ook een beslissing over hun toekomst genomen. Zowel Hazard als Courtois zouden nu besloten hebben om de onderhandelingen over een nieuw contract te laten aanslepen, in afwachting van een mogelijk bod uit Madrid.

AC Milan lijkt een concurrent te hebben gevonden voor doelman Gianluigi Donnarumma. Volgens het Italiaanse Rai Sport zou Milan een akkoord hebben met José Manuel Reina. De doelman van Napoli zou deze zomer transfervrij overkomen naar de ploeg van Gattuso. De Spanjaard zou zelfs één van de komende dagen zijn medische testen al afleggen bij de Italiaanse grootmacht.

Volgens het Spaanse Don Balon zou José Mourinho zijn zinnen hebben gezet op maar liefst drie Barcelona-spelers: Ter Stegen, Umtiti én André Gomes. Die laatste kwam bij Barça nog niet uit de verf, en Mourinho zou hem bij Manchester United een nieuwe kans willen geven. Umtiti heeft dan weer een afkoopclausule van 60 miljoen euro in zijn contract, terwijl Ter Stegen bestempeld wordt als mogelijke opvolger van David De Gea.

LEES OOK: Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Denkt u dat Courtois en Hazard volgend seizoen nog bij Chelsea spelen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

32
32
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

25
25
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

27
27
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

77
77
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

74
74
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

80
80
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

64
64
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

157
157
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

506
506
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

63
63
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

176
176
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

470
470
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

864
864
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

123
123
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

374
374
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

706
706
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

605
605
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws