‘Locatie van wedstrijd tussen Rode Duivels en Oranje bekend’

door
‘Locatie van wedstrijd tussen Rode Duivels en Oranje bekend’

Zeer goed nieuws voor de Belgische en Nederlandse voetbalfans. Op 16 oktober spelen beide landen tegen elkaar, dat maakte de KBVB bekend.
Opvallend: waar de wedstrijd doorgaat, staat nog niet vast. In België is enkel het Koning Boudewijnstadion groot genoeg om dergelijke topwedstrijd te organiseren.

In november 2016 namen beide landen het al tegen elkaar op en toen werd het een zeer fletse wedstrijd in Amsterdam: 1-1. De laatste keer dat Nederland in België op bezoek kwam, was op 15 augustus 2012. Toen wonnen de Rode Duivels met 4-2.

UPDATE 06/03

Volgens Het Nieuwsblad is de kans groot dat de wedstrijd straks in het Jan Breydelstadion zal worden afgewerkt. Het contract tussen de KBVB en de stad Brussel voor het gebruik van het Koning Boudewijnstadion loopt namelijk af eind mei. 

Er kan onderhandeld worden, maar er zullen dan werken aan de gang zijn in het stadion. Daardoor wil de stad zoveel mogelijk grote evenementen vermijden. Sclessin en Jan Breydel zijn hierna de grootste stadia in ons land. Omdat de rivaliteit met Nederland meer heerst in Vlaanderen, wordt er waarschijnlijk voor Brugge gekozen.

LEES OOK: ‘Ordonez voorpaginanieuws: Club Brugge wijst stevig bod af’

Trending:

'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Goeie keuze?

Meest recent

Courtois sneert: "Iedereen die verstand heeft van voetbal…"

Thibaut Courtois wist zich met Real Madrid te plaatsen voor de kwartfinales van het WK voor clubs. ...

11
11
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst in de lappenmand?

RSC Anderlecht werd het afgelopen seizoen geteisterd door de ene blessuregolf na de andere. Ook op ...

165
165
Kindermans verrast: Antwerp shopt bij tweedeklasser

Tot dusver bleef het opvallend rustig op de Bosuil, al zou dat wel eens slechts stilte voor de storm ...

5
5
Union & co. droppen bom: competitiestart in gevaar?

Zoals verwacht blijkt het laatste woord over het competitieformat nog niet gezegd. De juridische ...

167
167
'AA Gent vs. Anderlecht: prijskaartje toptarget bekend'

In de jacht op versterking leggen Belgische ploegen mekaar op de transfermarkt geregeld het vuur aan ...

195
195
'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Club Brugge zag tot dusver enkel Ferran Jutglà andere oorden opzoeken, maar in zijn zog zal ...

390
390
TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

379
379
Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Romelu Lukaku keert ooit terug bij RSC Anderlecht, dat staat vast. Big Rom brak op jonge leeftijd ...

242
242
‘Wilmots gaat los: Standard slaat ferme dubbelslag'

Standard Luik gaat hard op de zomermercato. Sudinfo laat weten dat de Rouches op het punt staan een ...

318
318
Anderlecht beslist: Vandenhaute buiten schot, géén verhoging

RSC Anderlecht heeft dinsdagavond een vergadering met de Raad van Bestuur gehouden. Het ...

526
526
'De Slimste Mens strikt plots spraakmakende kandidaat'

Eén van de best bekeken programma's op de Vlaamse televisie blijft 'De Slimste Mens ter ...

87
87
Rik Verheye met sensationele biecht over Ella Leyers

Rik Verheye zette goed twee jaar geleden de stap richting de voetbalwereld. De BV maakte daarvoor al ...

166
166
OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

OH Leuven is een club waar ze de afgelopen jaren wel wat jong talent lieten doorbreken. Dat leverde ...

97
97
‘Genk zoekt oplossing: Club als pijnlijke spiegel’

KRC Genk nodigde de media uit voor een rondetafelgesprek met CEO Luc Hooyberghs. Hij gaf aan dat de ...

214
214
'Beerschot legt twee bekende namen op de rooster'

Beerschot speurt de markt af naar opportuniteiten. De Kielse Ratten hebben niet veel middelen en ze ...

284
284
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

268
268
Vandenhaute versus fans: tikkende tijdbom bij Anderlecht

Het seizoen is officieel nog maar een goede week bezig en er is weer onrust bij RSC Anderlecht. De ...

303
303
Lokeren haalt ex-spits AA Gent, Lierse SK héél populair

In de Challenger Pro League beginnen ze er ook weer aan. Bij Sporting Lokeren en SK Lierse hadden ze ...

104
104
Terugkeer naar Jupiler Pro League? 'Drie opties voor Witsel'

Axel Witsel kan op zijn 36ste als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Begin deze week ...

420
420
Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

353
353
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

93
93
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

1063
1063
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

499
499
'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

De kans is groot dat de Jupiler Pro League deze zomer opnieuw afscheid neemt van zijn ...

939
939
WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs staan de kwartfinales vast. Dinsdagnacht was het uitkijken ...

127
127

Meer sportnieuws