Koude douche: "Barcelona moet Vermaelen verkopen"

door
Koude douche:

FC Barcelona staat in de Champions League voor een zware opdracht en gaat dinsdagavond op bezoek bij Engels kampioen Chelsea FC. Na enkele weken van blessureleed kunnen de Catalanen alvast weer op Thomas Vermaelen rekenen. Meteen een basisplaats zit er wellicht niet in, al zal coach Ernesto Valverde niet twijfelen wanneer hij hem nodig heeft.


Voor zijn blessure was Vermaelen immers onverwacht uitgegroeid tot één van de defensieve steunpilaren en met hem in de basis wisten de Catalanen bijna al hun wedstrijden te winnen. Binnen de club heerst dan ook heel wat respect voor de Rode Duivel, vooral dan vanwege zijn hyper-professionele aanpak. Toch is het nog maar de vraag hoe lang hij nog op Camp Nou te bewonderen zal zijn. Volgens El Gol Digital doet Barça er immers goed aan om de samenwerking met Vermaelen stop te zetten.

Zo vindt het medium dat Barça het niet kan riskeren om daar te gaan met Vermaelen als eerste invaller voor Piqué en Umtiti en daarvoor wordt verwezen naar rijke geschiedenis aan blessures en afwezigheden die de Belg met zich meedraagt. Bovendien wordt hij straks alweer 33 jaar. El Gol Digital doet Barcelona er daarom goed aan om een jonge veelbelovende verdediger (Malang Sarr?) aan te trekken en Vermaelen te verkopen. Na zijn goede prestaties van dit seizoen moet hij namelijk nog iets kunnen opleveren alvorens hij zijn laatste contractjaar in gaat.

LEES OOK: 'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

Barcelona moet Vermaelen komende zomer verkopen ...

Meest recent

Verdient Aster Nzeyimana bij VTM wat Waes krijgt bij VRT?

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

0
0
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

14
14
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

28
28
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

58
58
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

144
144
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

114
114
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

173
173
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

143
143
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

92
92
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

554
554
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

312
312
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

131
131
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1183
1183
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

707
707
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

58
58
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

609
609
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1342
1342
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

561
561
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

589
589
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

267
267
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

495
495
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1098
1098
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

416
416
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

338
338

Meer sportnieuws