TU: 'Nieuwe interesse in Dendoncker, Dembélé nog deze maand weg bij Tottenham?'

214 stemmen
TU: 'Nieuwe interesse in Dendoncker, Dembélé nog deze maand weg bij Tottenham?'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE

Leander Dendoncker baalde hard nadat hij in januari alweer naast een transfer greep, maar in de zomer lijkt hij zeker te zullen vertrekken bij Anderlecht. Er zou alvast een nieuwe gegadigde opgedoken zijn voor de verdediger/middenvelder, want hij zou nu ook op het lijstje van Borussia Dortmund staan. De Duitse topclub denkt ook wel nog aan Fabinho (AS Monaco), Emre Can (Liverpool) en Asier Illarramendi (Real Sociedad).



Club Brugge heeft in de zomer nog grootste plannen. Het zou opnieuw denken aan een overname van de Deense eersteklasser Lyngby, maar ook een eerste speler zou al in beeld zijn voor na het seizoen. Zo zou Club opnieuw interesse tonen in Alberth Elis. De 22-jarige Hondurese aanvaller van Houston Dynamo wordt al een tijd gevolgd door Blauw-Zwart.

Wat Club ongetwijfeld ook zal overwegen, is een definitieve transfer van Jordy Clasie. De Nederlander, die dit seizoen gehuurd wordt van Southampton, geeft echter aan dat het nog veel te vroeg is om daar al over te praten en dat hij zelf nog niet weet wat zijn toekomst zal brengen.



Voor de zoveelste keer dit seizoen vindt er nog eens een trainerswissel plaats in de Jupiler Pro LeagueMoeskroen kondigde aan dat het Mircea Rednic op straat gezet heeft. De resultaten waren de jongste maanden wat minder en bovendien maakte de Roemeen zich onmogelijk door constant openlijk het clubbestuur te bekritiseren. Assistent Laurent Demol neemt voorlopig over, maar de club volgt naar eigen zeggen al meerdere pistes voor zijn opvolger.

Beerschot-Wilrijk heeft nog een opvallende versterking binnengehaald. De 30-jarige spits Ruben Okotie tekende een contract bij de Ratten. De Oostenrijkse ex-international was transfervrij na een Chinees avontuur en kan dus onmiddellijk aansluiten.



BUITENLAND

Mousa Dembélé verkeert de jongste weken in grootse doen bij Tottenham maar mogelijk is de Rode Duivel aan zijn laatste wedstrijden bij de Engelse club bezig. Hij zou zich nog deze maand mogen verwachten aan een bod uit China. Beijing Sinobo Guoan zou hem een contract voor drie jaar willen geven aan het dubbele van wat Dembélé nu in Londen verdient.

Ook Toby Alderweireld vertrekt binnenkort mogelijk bij de Spurs. De verdediger heeft nog altijd niet bijgetekend en kwatongen beweren dat de moeizame contractonderhandelingen ook de reden zijn dat de verdediger niet in de selectie zat voor de derby tegen Arsenal en de Champions League-wedstrijd op Juventus. Manchester United zou zijn situatie alvast in de gaten houden en van hem een doelwit voor de zomer gemaakt hebben.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Zou Dortmund een goede club zijn voor Dendoncker?

Meest recent

Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

12
12
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

154
154
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

26
26
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

147
147
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

525
525
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

278
278
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

100
100
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

817
817
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

164
164
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

66
66
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

538
538
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

190
190
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

437
437
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

219
219
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

260
260
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1117
1117
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

580
580
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

321
321
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

285
285
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

145
145
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

164
164
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

645
645
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

319
319
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

102
102
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

245
245

Meer sportnieuws