TU: 'Nieuwe interesse in Dendoncker, Dembélé nog deze maand weg bij Tottenham?'

214 stemmen
TU: 'Nieuwe interesse in Dendoncker, Dembélé nog deze maand weg bij Tottenham?'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE

Leander Dendoncker baalde hard nadat hij in januari alweer naast een transfer greep, maar in de zomer lijkt hij zeker te zullen vertrekken bij Anderlecht. Er zou alvast een nieuwe gegadigde opgedoken zijn voor de verdediger/middenvelder, want hij zou nu ook op het lijstje van Borussia Dortmund staan. De Duitse topclub denkt ook wel nog aan Fabinho (AS Monaco), Emre Can (Liverpool) en Asier Illarramendi (Real Sociedad).



Club Brugge heeft in de zomer nog grootste plannen. Het zou opnieuw denken aan een overname van de Deense eersteklasser Lyngby, maar ook een eerste speler zou al in beeld zijn voor na het seizoen. Zo zou Club opnieuw interesse tonen in Alberth Elis. De 22-jarige Hondurese aanvaller van Houston Dynamo wordt al een tijd gevolgd door Blauw-Zwart.

Wat Club ongetwijfeld ook zal overwegen, is een definitieve transfer van Jordy Clasie. De Nederlander, die dit seizoen gehuurd wordt van Southampton, geeft echter aan dat het nog veel te vroeg is om daar al over te praten en dat hij zelf nog niet weet wat zijn toekomst zal brengen.



Voor de zoveelste keer dit seizoen vindt er nog eens een trainerswissel plaats in de Jupiler Pro LeagueMoeskroen kondigde aan dat het Mircea Rednic op straat gezet heeft. De resultaten waren de jongste maanden wat minder en bovendien maakte de Roemeen zich onmogelijk door constant openlijk het clubbestuur te bekritiseren. Assistent Laurent Demol neemt voorlopig over, maar de club volgt naar eigen zeggen al meerdere pistes voor zijn opvolger.

Beerschot-Wilrijk heeft nog een opvallende versterking binnengehaald. De 30-jarige spits Ruben Okotie tekende een contract bij de Ratten. De Oostenrijkse ex-international was transfervrij na een Chinees avontuur en kan dus onmiddellijk aansluiten.



BUITENLAND

Mousa Dembélé verkeert de jongste weken in grootse doen bij Tottenham maar mogelijk is de Rode Duivel aan zijn laatste wedstrijden bij de Engelse club bezig. Hij zou zich nog deze maand mogen verwachten aan een bod uit China. Beijing Sinobo Guoan zou hem een contract voor drie jaar willen geven aan het dubbele van wat Dembélé nu in Londen verdient.

Ook Toby Alderweireld vertrekt binnenkort mogelijk bij de Spurs. De verdediger heeft nog altijd niet bijgetekend en kwatongen beweren dat de moeizame contractonderhandelingen ook de reden zijn dat de verdediger niet in de selectie zat voor de derby tegen Arsenal en de Champions League-wedstrijd op Juventus. Manchester United zou zijn situatie alvast in de gaten houden en van hem een doelwit voor de zomer gemaakt hebben.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Zou Dortmund een goede club zijn voor Dendoncker?

Meest recent

Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

13
13
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

23
23
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

23
23
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

190
190
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

96
96
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

185
185
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

105
105
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

145
145
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

93
93
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

56
56
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

434
434
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

223
223
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

314
314
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

300
300
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1022
1022
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

320
320
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

363
363
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

450
450
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

146
146
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

114
114
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

183
183
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

287
287

Meer sportnieuws