Toch nieuwe spits bij RSCA? "Niet ondenkbaar dat hij in België belandt"

door
Toch nieuwe spits bij RSCA?

Hoewel manager Herman Van Holsbeeck in het slot van de wintermercato nog alles uit de kast haalde, bleef RSC Anderlecht finaal toch achter zonder de gewenste nieuwe spits en dat kan een probleem gaan worden. De vroegtijdig teruggekeerde Silvère Ganvoula scoorde zondag weliswaar twee keer, tegen Genk en Standard speelde hij ronduit zwak. En Lukasz Teodorczyk is inmiddels het vertrouwen van zijn coach al helemaal verloren.


Maar mogelijk krijgt RSCA nu een oplossing aangereikt uit onverwachte hoek. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de recordkampioen de 29-jarige Michiel Kramer kreeg aangeboden. De Nederlander liet deze winter zijn contract bij Feyenoord, waar hij niet meer van de bank kwam, ontbinden. Hierdoor is hij een transfervrije speler en kan hij dus ook buiten de mercato bij andere clubs tekenen.

UPDATE 06/02
Tot dusver was het nog wat onduidelijk of Anderlecht ook effectief interesse had in Kramer. Maar volgens het Nederlandse Elf Voetbal zit een samenwerking er toch dik in. Zo zou de speler zelf alvast open staan voor een avontuur bij de Belgische recordkampioen. "De kans dat Kramer uiteindelijk in België belandt, is niet ondenkbaar", schrijft men.

Maar ook aan Brusselse zijde voelt men volgens het magazine wel wat voor de komst van ex-Feyenoorder. "Van Holsbeeck zit te wachten op een aanvaller die het vuur kan aanwakkeren in het team. En Kramer heeft bij ADO Den Haag laten zien over die eigenschap te beschikken. Bij Feyenoord belandde hij al snel op een zijspoor, maar heeft hij ook vaak genoeg het net gevonden", klinkt het. Officieel is er wel nog niets van interesse en/of mogelijke contacten bevestigt.

LEES OOK: Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

RSCA kan beter ingaan op de aanbieding van Kramer ...

Meest recent

Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

52
52
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

125
125
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

56
56
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

341
341
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

67
67
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

79
79
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

186
186
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

156
156
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

120
120
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

84
84
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

478
478
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

529
529
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

139
139
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

84
84
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

314
314
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

231
231
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

47
47
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

760
760
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

79
79
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

314
314
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

94
94
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

232
232
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

300
300
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

573
573

Meer sportnieuws