Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

door
Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

Standard heeft een goede zaak gedaan met het oog op Play-Off I. Tegen een ontgoochelend Lokeren hadden de Rouches genoeg aan één goede helft om het commando te nemen. De thuisploeg slaagde er in heel de match in om geen enkele deftige kans te creëren. Sa Pinto en co komen voorlopig naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.


Peter Maes gaf zijn ploeg van vorige week vertrouwen en liet nieuwkomer Marecek op de bank. Ook Sa Pinto zette last minute aanwinst Carcela op de bank, net zoals Marin die rust kreeg. Voorin bleef Emond na zijn hattrick tegen Club Brugge staan.
Dominante bezoekers vergeten om wedstrijd voor de pauze te beslissen

Standard had duidelijk het betere van het spel in de aanvangsfase , het duurde echter tot er ongeveer een halfuur gespeeld was voor er echte kansen waren. Eerst moest Verhulst een vrije trap van Mpoku uit de hoek zweven, even later vergat diezelfde Mpoku om vanop een meter de bal in doel te leggen. De Rouches waren gebrand om met een voorsprong de rust in te gaan, maar dat was buiten doelman Verhulst gerekend die een uitstekende kopbal van Sa pareerde. Op slag van rust was het dan toch raak voor de bezoekers toen Emond zijn eigen rebound tegen de netten werkte: 0-1, ruimschoots verdiend. De thuisploeg mocht Verhulst dankbaar zijn dat het daar bij bleef, zelf creëerde het team van Peter Maes werkelijk niets in de eerste periode.


Renaud Emond heeft duidelijk de goede vorm te pakken met zijn vierde doelpunt in een paar dagen tijd.

Volwassen Standard  komt nooit in de problemen
Lokeren kwam met andere intenties uit de kleedkamer en slaagde er nu wel regelmatig in om druk te zetten op de bezoekers. De beste kansen bleven evenwel voor Standard: eerst werd een doelpunt van Sa afgekeurd, vlak daarna vond Emond opnieuw Verhulst op zijn weg. Halfweg de tweede helft was er ook eindelijk een kans voor Lokeren toen Terki een gevaarlijke vrije trap van Skulason verlengde, Ochoa was bij de pinken. Toen Skulason op minder dan tien minuten van het einde Standard een strafschop schonk, nam Cop het cadeautje in dank aan: 0-2 en de wedstrijd was ineens beslist. Marin maakte er in het slot, op assist van Carcela, ook nog 0-3 van Standard komt op deze manier weer naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.

Scoreverloop:
0-1 (41') Emond, 0-2 (84') Cop(p), 0-3 (90') Marin
Bijzonderheden:
Terki krijgt een tweede gele kaart(88')

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Haalt Standard PO I?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

70
70
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

127
127
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

61
61
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

25
25
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

41
41
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

178
178
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

84
84
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

77
77
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

117
117
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

92
92
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

272
272
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

113
113
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

430
430
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

81
81
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

45
45
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

496
496
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

213
213
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

32
32
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

125
125
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

76
76
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

668
668
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

62
62
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

279
279
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

393
393
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

330
330

Meer sportnieuws