Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

door
Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

Standard heeft een goede zaak gedaan met het oog op Play-Off I. Tegen een ontgoochelend Lokeren hadden de Rouches genoeg aan één goede helft om het commando te nemen. De thuisploeg slaagde er in heel de match in om geen enkele deftige kans te creëren. Sa Pinto en co komen voorlopig naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.


Peter Maes gaf zijn ploeg van vorige week vertrouwen en liet nieuwkomer Marecek op de bank. Ook Sa Pinto zette last minute aanwinst Carcela op de bank, net zoals Marin die rust kreeg. Voorin bleef Emond na zijn hattrick tegen Club Brugge staan.
Dominante bezoekers vergeten om wedstrijd voor de pauze te beslissen

Standard had duidelijk het betere van het spel in de aanvangsfase , het duurde echter tot er ongeveer een halfuur gespeeld was voor er echte kansen waren. Eerst moest Verhulst een vrije trap van Mpoku uit de hoek zweven, even later vergat diezelfde Mpoku om vanop een meter de bal in doel te leggen. De Rouches waren gebrand om met een voorsprong de rust in te gaan, maar dat was buiten doelman Verhulst gerekend die een uitstekende kopbal van Sa pareerde. Op slag van rust was het dan toch raak voor de bezoekers toen Emond zijn eigen rebound tegen de netten werkte: 0-1, ruimschoots verdiend. De thuisploeg mocht Verhulst dankbaar zijn dat het daar bij bleef, zelf creëerde het team van Peter Maes werkelijk niets in de eerste periode.


Renaud Emond heeft duidelijk de goede vorm te pakken met zijn vierde doelpunt in een paar dagen tijd.

Volwassen Standard  komt nooit in de problemen
Lokeren kwam met andere intenties uit de kleedkamer en slaagde er nu wel regelmatig in om druk te zetten op de bezoekers. De beste kansen bleven evenwel voor Standard: eerst werd een doelpunt van Sa afgekeurd, vlak daarna vond Emond opnieuw Verhulst op zijn weg. Halfweg de tweede helft was er ook eindelijk een kans voor Lokeren toen Terki een gevaarlijke vrije trap van Skulason verlengde, Ochoa was bij de pinken. Toen Skulason op minder dan tien minuten van het einde Standard een strafschop schonk, nam Cop het cadeautje in dank aan: 0-2 en de wedstrijd was ineens beslist. Marin maakte er in het slot, op assist van Carcela, ook nog 0-3 van Standard komt op deze manier weer naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.

Scoreverloop:
0-1 (41') Emond, 0-2 (84') Cop(p), 0-3 (90') Marin
Bijzonderheden:
Terki krijgt een tweede gele kaart(88')

LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Haalt Standard PO I?

Meest recent

United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

12
12
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

31
31
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

81
81
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

104
104
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

191
191
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

258
258
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

85
85
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

491
491
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

78
78
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

211
211
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

195
195
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

124
124
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

513
513
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

145
145
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

328
328
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

257
257
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

50
50
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

798
798
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80

Meer sportnieuws