Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

door
Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

Standard heeft een goede zaak gedaan met het oog op Play-Off I. Tegen een ontgoochelend Lokeren hadden de Rouches genoeg aan één goede helft om het commando te nemen. De thuisploeg slaagde er in heel de match in om geen enkele deftige kans te creëren. Sa Pinto en co komen voorlopig naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.


Peter Maes gaf zijn ploeg van vorige week vertrouwen en liet nieuwkomer Marecek op de bank. Ook Sa Pinto zette last minute aanwinst Carcela op de bank, net zoals Marin die rust kreeg. Voorin bleef Emond na zijn hattrick tegen Club Brugge staan.
Dominante bezoekers vergeten om wedstrijd voor de pauze te beslissen

Standard had duidelijk het betere van het spel in de aanvangsfase , het duurde echter tot er ongeveer een halfuur gespeeld was voor er echte kansen waren. Eerst moest Verhulst een vrije trap van Mpoku uit de hoek zweven, even later vergat diezelfde Mpoku om vanop een meter de bal in doel te leggen. De Rouches waren gebrand om met een voorsprong de rust in te gaan, maar dat was buiten doelman Verhulst gerekend die een uitstekende kopbal van Sa pareerde. Op slag van rust was het dan toch raak voor de bezoekers toen Emond zijn eigen rebound tegen de netten werkte: 0-1, ruimschoots verdiend. De thuisploeg mocht Verhulst dankbaar zijn dat het daar bij bleef, zelf creëerde het team van Peter Maes werkelijk niets in de eerste periode.


Renaud Emond heeft duidelijk de goede vorm te pakken met zijn vierde doelpunt in een paar dagen tijd.

Volwassen Standard  komt nooit in de problemen
Lokeren kwam met andere intenties uit de kleedkamer en slaagde er nu wel regelmatig in om druk te zetten op de bezoekers. De beste kansen bleven evenwel voor Standard: eerst werd een doelpunt van Sa afgekeurd, vlak daarna vond Emond opnieuw Verhulst op zijn weg. Halfweg de tweede helft was er ook eindelijk een kans voor Lokeren toen Terki een gevaarlijke vrije trap van Skulason verlengde, Ochoa was bij de pinken. Toen Skulason op minder dan tien minuten van het einde Standard een strafschop schonk, nam Cop het cadeautje in dank aan: 0-2 en de wedstrijd was ineens beslist. Marin maakte er in het slot, op assist van Carcela, ook nog 0-3 van Standard komt op deze manier weer naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.

Scoreverloop:
0-1 (41') Emond, 0-2 (84') Cop(p), 0-3 (90') Marin
Bijzonderheden:
Terki krijgt een tweede gele kaart(88')

LEES OOK: Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Haalt Standard PO I?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

24
24
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

106
106
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

150
150
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

29
29
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

347
347
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

138
138
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

149
149
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

306
306
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

187
187
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

147
147
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

76
76
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

220
220
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

246
246
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

221
221
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

403
403
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

135
135
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

312
312

Meer sportnieuws