Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

door
Standard sluit geslaagde week af met nieuwe winst tegen Lokeren

Standard heeft een goede zaak gedaan met het oog op Play-Off I. Tegen een ontgoochelend Lokeren hadden de Rouches genoeg aan één goede helft om het commando te nemen. De thuisploeg slaagde er in heel de match in om geen enkele deftige kans te creëren. Sa Pinto en co komen voorlopig naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.


Peter Maes gaf zijn ploeg van vorige week vertrouwen en liet nieuwkomer Marecek op de bank. Ook Sa Pinto zette last minute aanwinst Carcela op de bank, net zoals Marin die rust kreeg. Voorin bleef Emond na zijn hattrick tegen Club Brugge staan.
Dominante bezoekers vergeten om wedstrijd voor de pauze te beslissen

Standard had duidelijk het betere van het spel in de aanvangsfase , het duurde echter tot er ongeveer een halfuur gespeeld was voor er echte kansen waren. Eerst moest Verhulst een vrije trap van Mpoku uit de hoek zweven, even later vergat diezelfde Mpoku om vanop een meter de bal in doel te leggen. De Rouches waren gebrand om met een voorsprong de rust in te gaan, maar dat was buiten doelman Verhulst gerekend die een uitstekende kopbal van Sa pareerde. Op slag van rust was het dan toch raak voor de bezoekers toen Emond zijn eigen rebound tegen de netten werkte: 0-1, ruimschoots verdiend. De thuisploeg mocht Verhulst dankbaar zijn dat het daar bij bleef, zelf creëerde het team van Peter Maes werkelijk niets in de eerste periode.


Renaud Emond heeft duidelijk de goede vorm te pakken met zijn vierde doelpunt in een paar dagen tijd.

Volwassen Standard  komt nooit in de problemen
Lokeren kwam met andere intenties uit de kleedkamer en slaagde er nu wel regelmatig in om druk te zetten op de bezoekers. De beste kansen bleven evenwel voor Standard: eerst werd een doelpunt van Sa afgekeurd, vlak daarna vond Emond opnieuw Verhulst op zijn weg. Halfweg de tweede helft was er ook eindelijk een kans voor Lokeren toen Terki een gevaarlijke vrije trap van Skulason verlengde, Ochoa was bij de pinken. Toen Skulason op minder dan tien minuten van het einde Standard een strafschop schonk, nam Cop het cadeautje in dank aan: 0-2 en de wedstrijd was ineens beslist. Marin maakte er in het slot, op assist van Carcela, ook nog 0-3 van Standard komt op deze manier weer naast Waasland-Beveren op de zesde plaats.

Scoreverloop:
0-1 (41') Emond, 0-2 (84') Cop(p), 0-3 (90') Marin
Bijzonderheden:
Terki krijgt een tweede gele kaart(88')

LEES OOK: ‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’
162

Haalt Standard PO I?

Meest recent

'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

36
36
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

48
48
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

127
127
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

119
119
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

51
51
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

259
259
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

294
294
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

34
34
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

57
57
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

289
289
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

291
291
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

134
134
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

102
102
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

100
100
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

301
301
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

86
86
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

374
374
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

126
126
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

288
288
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

438
438
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

749
749
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

297
297
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126

Meer sportnieuws