Moeilijk vraagstuk Clement: "Pas voor binnen enkele weken"

door
Moeilijk vraagstuk Clement:

Voorlopig was het voor Philippe Clement nog wat roeien met de riemen voorhanden bij KRC Genk, door de nodige ziektes en blessures moet hij immers heel wat spelers missen. Maar eenmaal iedereen weer fit beschikt hij over een best uitgebreide kern. En dus wachten hem enkele vervelende vraagstukken.


Hoe hij nieuw goudhaantje Dante Vanzeir kan inpassen bijvoorbeeld. De 19-jarige aanvaller liet de voorbij duels een sterke indruk achter en heeft duidelijk nog heel wat progressie in zijn mars. Maar wat als straks Ally Samata en Nikolaos Karelis weer fit zijn? "Dat besef ik ook. Maar dat zal niet voor de eerste weken zijn. Ik probeer nu voluit mijn kans te grijpen. En eens we opnieuw voltallig zijn, wil ik er mee voor zorgen dat de concurrentie vooraan groot blijft", maakte de speler zich voorlopig geen zorgen.

Momenteel liggen de Griek en Tanzaniaan echter nog in de lappenmand en dus krijgt Vanzeir komend weekend wellicht een nieuwe kans. Uitgerekend in de geladen derby tegen STVV. "Mooi dat ik dit mag meemaken. Al van bij de jeugd leeft die rivaliteit met STVV. Als we het goede spel van tegen Anderlecht en de winst tegen Lokeren kunnen meepakken, dan moeten we voor eigen volk altijd de drie punten thuishouden. Wij kunnen in de top zes komen en STVV eruit gooien, een betere motivatie bestaat er niet" klinkt het in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Genk kan beter een spits laten gaan ...

Meest recent

'Sensatie in Premier League: Club verwacht héél mooie som'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

0
0
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

7
7
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

17
17
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

15
15
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

152
152
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

85
85
Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

152
152
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

170
170
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

238
238
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

157
157
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

39
39
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

149
149
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

397
397
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

180
180
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

196
196
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

66
66
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

174
174
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

226
226
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

639
639
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

244
244
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

61
61
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

478
478
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

448
448
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

90
90
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1303
1303

Meer sportnieuws