Moeilijk vraagstuk Clement: "Pas voor binnen enkele weken"

door
Moeilijk vraagstuk Clement:

Voorlopig was het voor Philippe Clement nog wat roeien met de riemen voorhanden bij KRC Genk, door de nodige ziektes en blessures moet hij immers heel wat spelers missen. Maar eenmaal iedereen weer fit beschikt hij over een best uitgebreide kern. En dus wachten hem enkele vervelende vraagstukken.


Hoe hij nieuw goudhaantje Dante Vanzeir kan inpassen bijvoorbeeld. De 19-jarige aanvaller liet de voorbij duels een sterke indruk achter en heeft duidelijk nog heel wat progressie in zijn mars. Maar wat als straks Ally Samata en Nikolaos Karelis weer fit zijn? "Dat besef ik ook. Maar dat zal niet voor de eerste weken zijn. Ik probeer nu voluit mijn kans te grijpen. En eens we opnieuw voltallig zijn, wil ik er mee voor zorgen dat de concurrentie vooraan groot blijft", maakte de speler zich voorlopig geen zorgen.

Momenteel liggen de Griek en Tanzaniaan echter nog in de lappenmand en dus krijgt Vanzeir komend weekend wellicht een nieuwe kans. Uitgerekend in de geladen derby tegen STVV. "Mooi dat ik dit mag meemaken. Al van bij de jeugd leeft die rivaliteit met STVV. Als we het goede spel van tegen Anderlecht en de winst tegen Lokeren kunnen meepakken, dan moeten we voor eigen volk altijd de drie punten thuishouden. Wij kunnen in de top zes komen en STVV eruit gooien, een betere motivatie bestaat er niet" klinkt het in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

Genk kan beter een spits laten gaan ...

Meest recent

Hasi moet puzzelen: verrassing op til in Anderlecht?

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

0
0
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

22
22
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

215
215
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

195
195
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

101
101
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

164
164
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

94
94
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

324
324
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

157
157
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

181
181
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

158
158
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

119
119
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

446
446
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

60
60
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

159
159
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

335
335
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

80
80
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

395
395
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

337
337
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

224
224
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

540
540
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

198
198
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

234
234

Meer sportnieuws