Moeilijk vraagstuk Clement: "Pas voor binnen enkele weken"

door
Moeilijk vraagstuk Clement:

Voorlopig was het voor Philippe Clement nog wat roeien met de riemen voorhanden bij KRC Genk, door de nodige ziektes en blessures moet hij immers heel wat spelers missen. Maar eenmaal iedereen weer fit beschikt hij over een best uitgebreide kern. En dus wachten hem enkele vervelende vraagstukken.


Hoe hij nieuw goudhaantje Dante Vanzeir kan inpassen bijvoorbeeld. De 19-jarige aanvaller liet de voorbij duels een sterke indruk achter en heeft duidelijk nog heel wat progressie in zijn mars. Maar wat als straks Ally Samata en Nikolaos Karelis weer fit zijn? "Dat besef ik ook. Maar dat zal niet voor de eerste weken zijn. Ik probeer nu voluit mijn kans te grijpen. En eens we opnieuw voltallig zijn, wil ik er mee voor zorgen dat de concurrentie vooraan groot blijft", maakte de speler zich voorlopig geen zorgen.

Momenteel liggen de Griek en Tanzaniaan echter nog in de lappenmand en dus krijgt Vanzeir komend weekend wellicht een nieuwe kans. Uitgerekend in de geladen derby tegen STVV. "Mooi dat ik dit mag meemaken. Al van bij de jeugd leeft die rivaliteit met STVV. Als we het goede spel van tegen Anderlecht en de winst tegen Lokeren kunnen meepakken, dan moeten we voor eigen volk altijd de drie punten thuishouden. Wij kunnen in de top zes komen en STVV eruit gooien, een betere motivatie bestaat er niet" klinkt het in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Clement niet naar topclub: "Hij is géén kandidaat"

Genk kan beter een spits laten gaan ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

67
67
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

4
4
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

45
45
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

115
115
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

113
113
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

179
179
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Jorne Spileers wekt opnieuw stevige ...

484
484
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

125
125
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

149
149
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

228
228
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

136
136
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

3259
3259
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

84
84
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

144
144
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

495
495
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

497
497
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

106
106
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

1215
1215
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

170
170
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

143
143
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

72
72
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

148
148
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

137
137
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

192
192
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

300
300

Meer sportnieuws