'Nieuwe details gelekt: Neymar doodongelukkig in Parijs'

door
'Nieuwe details gelekt: Neymar doodongelukkig in Parijs'

De Braziliaanse superster Neymar schreef afgelopen zomer voetbalgeschiedenis, maar dit keer niet op het veld. Met zijn overgang van FC Barcelona naar PSG was immers een transfersom van zo'n 220 miljoen euro gemoeid, meer dan een verdubbeling van het vorige transferrecord. En dan spreken we nog niet over zijn riante salaris en vele bonussen.


Maar enkele maanden later blijkt eens te meer dat geld niet gelukkig maakt. Zo pakt het Franse L'Equipe, dat doorgaans over vrij betrouwbare informatie beschikt, dat Neymar zich niet langer goed voelt in Parijs. Zo was hij verbaast dat hij afgelopen week uitgefloten werd nadat hij een strafschop opeiste, maar in diezelfde wedstrijd ook vier keer scoorde en twee assists gaf.

Maar niet enkel de kritische supporters werken op het gemoed van de Braziliaan. Zo zou hij over het algemeen niet gelukkig zijn met de Ligue 1. De Franse competitie is volgens hem veel te ruw en de verdedigers zouden teveel mogen van de scheidsrechters. Bovendien klaagt hij over het feit dat er te defensief gespeeld wordt, terwijl hij bij Barcelona veel meer ruimte krijgt.

Het Spaanse Sport gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat Neymar overweegt om de club komende zomer alweer te verlaten. Zover zijn we weliswaar nog lang niet, maar bij Real Madrid zullen ze het graag horen. Voorzitter Florentino Pérez is al een tijdje een grote liefhebber van de aanvaller en zou hem op termijn naar de Spaanse hoofdstad willen halen.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Denkt u dat Neymar langer dan twee seizoenen voor PSG zal spelen?

Meest recent

Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

14
14
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

34
34
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

199
199
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

291
291
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

302
302
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

158
158
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

405
405
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

311
311
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

46
46
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

105
105
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

217
217
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

42
42
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

116
116
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

175
175
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

157
157
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

175
175
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

99
99
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

177
177
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

56
56
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

361
361
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

428
428
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

213
213
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

93
93
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

388
388
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

318
318

Meer sportnieuws