"Play-Off I? Dat wordt zeer moeilijk"

door

Standard staat momenteel op een zesde plaats en het kegelde STVV daardoor uit de top zes. Wilfried Van Moer ziet het somber in voor de Limburgers.


STVV verloor met 3-1 bij Waasland-Beveren. "STVV speelde geen slechte wedstrijd, maar als je mee wil blijven doen voor play-off 1, dan hadden de Kanaries tegen Waasland-Beveren minstens een punt moeten pakken. Play-off 1 wordt dus een moeilijke zaak nu. Niet dat de ploegen in de directe omgeving in de rangschikking zoveel beter zijn, maar de Kanaries pakten de voorbije speeldagen zelf te weinig punten, dat betalen ze nu cash. Het is nu vooral belangrijk voor De Roeck om zijn spelers scherp te houden, ze mogen het niet laten hangen, want dan wordt het een lang seizoen", aldus Van Moer aan HBvL.

Sinds de bekendmaking van de overname is er veel onzekerheid bij STVV. “De situatie met de Japanners aan het hoofd van de club heeft wel degelijk een invloed op het sportieve. De spelers weten niet waar ze aan toe zijn. Wat zijn de plannen van de Japanners? Geloof me, dat speelt in het hoofd van die jongens op het veld. Of ik vind dat er versterking gehaald moet worden om play-off 1 te halen? Dat kan nooit kwaad, maar van wintertransfers moet je meestal niet heel veel verwachten."


LEES OOK: Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Is STVV uitgeteld voor PO I?

Meest recent

Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

25
25
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

154
154
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

47
47
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

113
113
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

123
123
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

63
63
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

41
41
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

80
80
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

93
93
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

34
34
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

26
26
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

71
71
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

82
82
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

178
178
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

52
52
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

142
142
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

473
473
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

225
225
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

46
46
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

179
179
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

224
224
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

86
86
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

169
169
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

270
270
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

242
242

Meer sportnieuws