TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

De jaarwisseling staat traditiegetrouw synoniem voor de officiële start van de wintermercato en het belooft weer een razend interessante transferperiode te worden, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans dat Leander Dendoncker deze winter nog bij Anderlecht vertrekt wordt met de dag groter. La Dernière Heure meldt nu dat West Ham United een bod van maar liefst 27 miljoen euro plant op de 22-jarige Rode Duivel. Of Anderlecht daaraan kan weerstaan of toch overstag gaat valt af te wachten, maar er wordt toch al werk gemaakt van vervanging. Zo werd een eerste bod gedaan op Ognjen Vranjes, maar dit werd meteen geweigerd door AEK Athene.



In de Turkse pers gaat het als een lopend vuurtje rond dat Club Brugge op het punt staat om Denis Boyko weg te halen bij Besiktas. Ook verschillende Belgische media bevestigden inmiddels dat er gesprekken lopen met de Oekraïner, aan de andere kant zou Ethan Horvath, al dan niet op huurbasis, nog vertrekken. Manager Vincent Mannaert bevestigde dat Club daarnaast ook nog een centrale verdediger wil binnen halen. Alexander Scholz blijft daarbij het belangrijkste doelwit, maar er worden nog meer pistes gevolgd.



KRC Genk lijkt dan toch prijs te hebben. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een mondeling akkoord werd bereikt over de transfer van Ibrahima Seck. Naar verluidt betalen de Limburgers zo'n één miljoen euro voor de aanvoerder van Waasland-Beveren, die normaal gezien eerstdaags wordt voorgesteld.

BUITENLAND
Thorgan Hazard is bezig aan een uitstekend seizoen en wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een terugkeer naar Chelsea FC, maar er zijn blijkbaar nog meer gegadigden. Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien.



Michy Batshuayi wil dan weer vertrekken bij Chelsea en zou een persoonlijk akkoord hebben met Sevilla FC. Maar ook West Ham United wordt nu genoemd. De Blues zouden Andy Carrol immers willen binnenhalen en de Rode Duivel zou als pasmunt gebruikt kunnen worden bij deze deal.

Alexis Sanchez lijkt eerstdaags al te vertrekken en ook Mesut Özil staat dicht bij de exit, maar Arsenal FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zouden de Gunners naast Malcom en Pierre-Emerick Aubameyang ook Anthony Martial willen binnen halen.



Real Madrid lijkt te gaan doordrukken voor een nieuwe spits, want Corriere dello Sport schrijft dat het nu voluit voor Mauro Icardi gaat. De Argentijn scoorde dit seizoen achttien keer in 20 wedstrijden voor Inter Milan en kan door een clausule in zijn contract voor 110 miljoen euro vertrekken. Real zou dat bedrag nu ook op tafel willen leggen, al zien ze bij Inter hun goudhaantje liever niet vertrekken.

LEES OOK: Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

Voor 27 miljoen moet Anderlecht Dendoncker laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

103
103
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

112
112
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

72
72
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

142
142
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

93
93
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

218
218
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1275
1275
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

189
189
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

381
381
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

198
198
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

366
366
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws