TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

De jaarwisseling staat traditiegetrouw synoniem voor de officiële start van de wintermercato en het belooft weer een razend interessante transferperiode te worden, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans dat Leander Dendoncker deze winter nog bij Anderlecht vertrekt wordt met de dag groter. La Dernière Heure meldt nu dat West Ham United een bod van maar liefst 27 miljoen euro plant op de 22-jarige Rode Duivel. Of Anderlecht daaraan kan weerstaan of toch overstag gaat valt af te wachten, maar er wordt toch al werk gemaakt van vervanging. Zo werd een eerste bod gedaan op Ognjen Vranjes, maar dit werd meteen geweigerd door AEK Athene.



In de Turkse pers gaat het als een lopend vuurtje rond dat Club Brugge op het punt staat om Denis Boyko weg te halen bij Besiktas. Ook verschillende Belgische media bevestigden inmiddels dat er gesprekken lopen met de Oekraïner, aan de andere kant zou Ethan Horvath, al dan niet op huurbasis, nog vertrekken. Manager Vincent Mannaert bevestigde dat Club daarnaast ook nog een centrale verdediger wil binnen halen. Alexander Scholz blijft daarbij het belangrijkste doelwit, maar er worden nog meer pistes gevolgd.



KRC Genk lijkt dan toch prijs te hebben. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een mondeling akkoord werd bereikt over de transfer van Ibrahima Seck. Naar verluidt betalen de Limburgers zo'n één miljoen euro voor de aanvoerder van Waasland-Beveren, die normaal gezien eerstdaags wordt voorgesteld.

BUITENLAND
Thorgan Hazard is bezig aan een uitstekend seizoen en wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een terugkeer naar Chelsea FC, maar er zijn blijkbaar nog meer gegadigden. Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien.



Michy Batshuayi wil dan weer vertrekken bij Chelsea en zou een persoonlijk akkoord hebben met Sevilla FC. Maar ook West Ham United wordt nu genoemd. De Blues zouden Andy Carrol immers willen binnenhalen en de Rode Duivel zou als pasmunt gebruikt kunnen worden bij deze deal.

Alexis Sanchez lijkt eerstdaags al te vertrekken en ook Mesut Özil staat dicht bij de exit, maar Arsenal FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zouden de Gunners naast Malcom en Pierre-Emerick Aubameyang ook Anthony Martial willen binnen halen.



Real Madrid lijkt te gaan doordrukken voor een nieuwe spits, want Corriere dello Sport schrijft dat het nu voluit voor Mauro Icardi gaat. De Argentijn scoorde dit seizoen achttien keer in 20 wedstrijden voor Inter Milan en kan door een clausule in zijn contract voor 110 miljoen euro vertrekken. Real zou dat bedrag nu ook op tafel willen leggen, al zien ze bij Inter hun goudhaantje liever niet vertrekken.

LEES OOK: Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Voor 27 miljoen moet Anderlecht Dendoncker laten gaan ...

Meest recent

'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

46
46
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

67
67
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

98
98
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

95
95
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

477
477
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

121
121
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

111
111
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

534
534
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

381
381
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

123
123
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

230
230
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

715
715
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

330
330
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

223
223
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

61
61
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

36
36
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

257
257
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

91
91
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

556
556
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

203
203
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

196
196
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

430
430
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

413
413
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

318
318

Meer sportnieuws