TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

1544 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

De jaarwisseling staat traditiegetrouw synoniem voor de officiële start van de wintermercato en het belooft weer een razend interessante transferperiode te worden, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans dat Leander Dendoncker deze winter nog bij Anderlecht vertrekt wordt met de dag groter. La Dernière Heure meldt nu dat West Ham United een bod van maar liefst 27 miljoen euro plant op de 22-jarige Rode Duivel. Of Anderlecht daaraan kan weerstaan of toch overstag gaat valt af te wachten, maar er wordt toch al werk gemaakt van vervanging. Zo werd een eerste bod gedaan op Ognjen Vranjes, maar dit werd meteen geweigerd door AEK Athene.



In de Turkse pers gaat het als een lopend vuurtje rond dat Club Brugge op het punt staat om Denis Boyko weg te halen bij Besiktas. Ook verschillende Belgische media bevestigden inmiddels dat er gesprekken lopen met de Oekraïner, aan de andere kant zou Ethan Horvath, al dan niet op huurbasis, nog vertrekken. Manager Vincent Mannaert bevestigde dat Club daarnaast ook nog een centrale verdediger wil binnen halen. Alexander Scholz blijft daarbij het belangrijkste doelwit, maar er worden nog meer pistes gevolgd.



KRC Genk lijkt dan toch prijs te hebben. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een mondeling akkoord werd bereikt over de transfer van Ibrahima Seck. Naar verluidt betalen de Limburgers zo'n één miljoen euro voor de aanvoerder van Waasland-Beveren, die normaal gezien eerstdaags wordt voorgesteld.

BUITENLAND
Thorgan Hazard is bezig aan een uitstekend seizoen en wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een terugkeer naar Chelsea FC, maar er zijn blijkbaar nog meer gegadigden. Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien.



Michy Batshuayi wil dan weer vertrekken bij Chelsea en zou een persoonlijk akkoord hebben met Sevilla FC. Maar ook West Ham United wordt nu genoemd. De Blues zouden Andy Carrol immers willen binnenhalen en de Rode Duivel zou als pasmunt gebruikt kunnen worden bij deze deal.

Alexis Sanchez lijkt eerstdaags al te vertrekken en ook Mesut Özil staat dicht bij de exit, maar Arsenal FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zouden de Gunners naast Malcom en Pierre-Emerick Aubameyang ook Anthony Martial willen binnen halen.



Real Madrid lijkt te gaan doordrukken voor een nieuwe spits, want Corriere dello Sport schrijft dat het nu voluit voor Mauro Icardi gaat. De Argentijn scoorde dit seizoen achttien keer in 20 wedstrijden voor Inter Milan en kan door een clausule in zijn contract voor 110 miljoen euro vertrekken. Real zou dat bedrag nu ook op tafel willen leggen, al zien ze bij Inter hun goudhaantje liever niet vertrekken.

LEES OOK: Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Voor 27 miljoen moet Anderlecht Dendoncker laten gaan ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

25
25
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

44
44
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

72
72
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

235
235
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

351
351
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

634
634
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

451
451
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws