TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Gigantisch bod voor RSCA, Club blijft gaan'

De jaarwisseling staat traditiegetrouw synoniem voor de officiële start van de wintermercato en het belooft weer een razend interessante transferperiode te worden, zowel in binnen- als buitenland. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans dat Leander Dendoncker deze winter nog bij Anderlecht vertrekt wordt met de dag groter. La Dernière Heure meldt nu dat West Ham United een bod van maar liefst 27 miljoen euro plant op de 22-jarige Rode Duivel. Of Anderlecht daaraan kan weerstaan of toch overstag gaat valt af te wachten, maar er wordt toch al werk gemaakt van vervanging. Zo werd een eerste bod gedaan op Ognjen Vranjes, maar dit werd meteen geweigerd door AEK Athene.



In de Turkse pers gaat het als een lopend vuurtje rond dat Club Brugge op het punt staat om Denis Boyko weg te halen bij Besiktas. Ook verschillende Belgische media bevestigden inmiddels dat er gesprekken lopen met de Oekraïner, aan de andere kant zou Ethan Horvath, al dan niet op huurbasis, nog vertrekken. Manager Vincent Mannaert bevestigde dat Club daarnaast ook nog een centrale verdediger wil binnen halen. Alexander Scholz blijft daarbij het belangrijkste doelwit, maar er worden nog meer pistes gevolgd.



KRC Genk lijkt dan toch prijs te hebben. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat een mondeling akkoord werd bereikt over de transfer van Ibrahima Seck. Naar verluidt betalen de Limburgers zo'n één miljoen euro voor de aanvoerder van Waasland-Beveren, die normaal gezien eerstdaags wordt voorgesteld.

BUITENLAND
Thorgan Hazard is bezig aan een uitstekend seizoen en wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een terugkeer naar Chelsea FC, maar er zijn blijkbaar nog meer gegadigden. Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien.



Michy Batshuayi wil dan weer vertrekken bij Chelsea en zou een persoonlijk akkoord hebben met Sevilla FC. Maar ook West Ham United wordt nu genoemd. De Blues zouden Andy Carrol immers willen binnenhalen en de Rode Duivel zou als pasmunt gebruikt kunnen worden bij deze deal.

Alexis Sanchez lijkt eerstdaags al te vertrekken en ook Mesut Özil staat dicht bij de exit, maar Arsenal FC blijft niet bij de pakken zitten. Zo zouden de Gunners naast Malcom en Pierre-Emerick Aubameyang ook Anthony Martial willen binnen halen.



Real Madrid lijkt te gaan doordrukken voor een nieuwe spits, want Corriere dello Sport schrijft dat het nu voluit voor Mauro Icardi gaat. De Argentijn scoorde dit seizoen achttien keer in 20 wedstrijden voor Inter Milan en kan door een clausule in zijn contract voor 110 miljoen euro vertrekken. Real zou dat bedrag nu ook op tafel willen leggen, al zien ze bij Inter hun goudhaantje liever niet vertrekken.

LEES OOK: Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

Voor 27 miljoen moet Anderlecht Dendoncker laten gaan ...

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

24
24
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

15
15
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

336
336
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

34
34
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

40
40
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

244
244
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

54
54
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

296
296
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

50
50
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

156
156
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

132
132
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

79
79
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

118
118
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

296
296
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

700
700
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws