‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

door
‘Ex-Genkie in de weegschaal met Rode Duivel voor toptransfer’

Radja Nainggolan lijkt vriend en vijand te gaan verrassen met een luctratieve transfer naar China. Maar ook enkele andere Rode Duivels lijken stilaan rijp om een mooie overstap te maken. Thorgan Hazard bijvoorbeeld.

Hij stond zijn hele carrière lang in de schaduw van Eden, maar ondertussen is Thorgan Hazard gestaag op weg om zelf ook de absolute top te halen. Via RC Lens, een korte tussenstop bij Chelsea en Zulte Waregem belandde hij in 2014 bij Borussia Mönchengladbach, waar hij gaandeweg uitgroeide tot een sterkhouder. Stilaan kloppen de topclubs aan zijn deur.

Hazard is immers aan een sterk seizoen bezig en zit nu al aan zes goals en drie assists in de Bundesliga. Ook bij de Rode Duivels staat hij alsmaar dichter bij een basisplaats. Dat alles zorgde ervoor dat Chelsea eraan zou denken om de broertjes Hazard volgend seizoen te herenigen, maar zij zijn niet de enige grootmacht die interesse toont.

Volgens Kicker staat Hazard immers ook op de radar van AC Milan. Technisch directeur Massimiliano Mirabelli zou afgelopen weekend hoogstpersoonlijk naar de partij tussen FC Köln en Gladbach afgezakt zijn om de 24-jarige middenvelder aan het werk te zien. De Rossoneri investeerden vorige zomer al zwaar om opnieuw mee te kunnen strijden voor de titel in de Serie A, maar staan voorlopig op een teleurstellende elfde plaats.

UPDATE 19u45:

Volgens Het Nieuwsblad staat niet enkel Thorgan Hazard in de belangstelling van AC Milan, maar ook ex-Racing Genk speler Leon Bailey. Ook de Jamaicaan is aan een topseizoen bezig in de Bundesliga. Dat leverde hem eerder al interesse van onder meer Arsenal en Chelsea op. Daarnaast zou Milan ook zijn ploeggenoot Julian Brandt van nabij volgen, en Schalke-speler Max Meyer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

Voor wie moet AC Milan gaan?

Meest recent

‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

559
559
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

52
52
'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

166
166
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

169
169
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

194
194
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

27
27
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

200
200
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

268
268
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

94
94
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

166
166
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

131
131
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

303
303
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

170
170
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

199
199
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

219
219
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

91
91
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

246
246
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

322
322
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

177
177
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

244
244
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

196
196
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

34
34
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

292
292

Meer sportnieuws