Club Brugge maakt plannetje met Diatta bekend

484 stemmen
Club Brugge maakt plannetje met Diatta bekend

Met de transfer van Krépin Diatta lijkt Club Brugge een goede zaak te hebben gedaan. De Senegalese aanvaller wist de voorbije maanden serieus immers indruk te maken in de Noorse eerste klasse, was genomineerd voor 'Afrikaans Talent van het Jaar' en stond op de radar bij heel wat Europese ploegen. Toch zou Club hem vooral met oog op lange termijn hebben aangetrokken.


Diverse media meldden namelijk dat Blauw-Zwart zijn nieuwste goudhaantje meteen een half seizoen zou uitlenen, onder meer KV Mechelen werd genoemd als mogelijke bestemming. Maar dat bericht blijkt nog wat voorbarig, zo wil Club hem zelf eerst grondig evalueren alvorens een huurbeurt aan de orde is. "We hebben nog geen beslissing genomen over Diatta. Eerst zal hij een prijsuitreiking in Afrika bijwonen (afgelopen donderdagavond, red.) en daarna sluit hij bij ons aan. Wanneer hij zijn plaats heeft gevonden en kennis heeft gemaakt, zullen we kijken hoever hij staat in vergelijking met onze huidige spelersgroep", laat sportief coördinator Roel Vaeyens weten aan het Noorse SA.

Aan Diatta zelf dus om zijn meerwaarde te tonen, het geloof in de Senegalees is bij Club Brugge alvast aanwezig. "Het is zijn voetbalniveau dat zal bepalen wat er in de nabije toekomst gebeurt. Voor ons is het vooral belangrijk dat hij zich kan blijven ontwikkelen. We mogen zijn jonge leeftijd zeker niet vergeten, maar hij zal in de toekomst zeker voor de A-ploeg van Club Brugge uitkomen."

LEES OOK: Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Club kan Diatta best meteen verhuren ...

Meest recent

STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

27
27
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

28
28
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

355
355
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

67
67
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

185
185
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

198
198
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

107
107
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

297
297
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

224
224
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

396
396
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

426
426
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

96
96
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

208
208
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

129
129
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

93
93
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

204
204
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

311
311
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

448
448
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

201
201
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

624
624
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

72
72
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

420
420
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

276
276
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

415
415
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

293
293

Meer sportnieuws