Nieuwe hoop Anderlecht: "Hij is onze prioriteit"

door
Nieuwe hoop Anderlecht:

Nicolae Stanciu zal Anderlecht deze maand nog gaan verlaten en de Roemeen wil maar naar één club. Dat maakte de makelaar van de Roemeense spelmaker zeer duidelijk. Als het van Stanciu afhangt, tekent hij vandaag immers nog een contract bij Sparta Praag.


Zaakwaarnemer Anamaria Prodan liet in de Tsjechische media van zich horen. "Hij heeft verschillende aanbiedingen ontvangen, maar hij wil naar Sparta Praag. Hij wil er dolgraag met Stramaccioni werken. Nicu is zeer vereerd dat hij hem er zo graag bij wil hebben. Hij weigerde aanbiedingen van Steaua Boekarest, Besiktas en enkele clubs uit de Emiraten", aldus de makelaar. Een eerste bod van Sparta Praag werd door Anderlecht alvast geweigerd.

UPDATE 04/01
Het eerste bod van Sparta bleek dus onvoldoende, maar de Brusselaars mogen niet wanhopen. Zo lijken de Tsjechen bereid om door te drukken voor Stanciu, dat gaf sportief directeur Zdenek Scasny zelf toe tegenover TV Telekom Sport. "Ik zou Stanciu dolgraag zien komen, we kennen hem ook al erg goed. We hebben iemand nodig die zowel op 'de 10' als op 'de 8' kan spelen en daarvoor is hij perfect. Nicolae is mijn prioriteit al van toen ik benoemd werd als sportief directeur. Hij leest het spel goed, is sterk aan de bal, werkt hard en is ook nog eens een aardige jongen", klonk het.

LEES OOK: 'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

RSCA moet de transfersom van Stanciu beperkt houden ...

Meest recent

'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

54
54
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

122
122
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

95
95
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

175
175
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

404
404
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

313
313
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

262
262
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

295
295
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

193
193
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

314
314
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

249
249
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

500
500
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

542
542
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

369
369
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

506
506
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

321
321
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

350
350
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

367
367
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

228
228
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

392
392
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

148
148
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

118
118
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

195
195

Meer sportnieuws