'Megatransferbod aanvaard: Liverpool verbreekt wereldrecord'

door
'Megatransferbod aanvaard: Liverpool verbreekt wereldrecord'

Manchester City is bezig aan een topseizoen. Na 17 speeldagen prijkt het helemaal bovenaan in de Premier League, met maar liefst 11 punten voorsprong op eerste achtervolger en stadsgenoot Manchester United. De nieuwe succesformule is van de hand van trainer Pep Guardiola, die afgelopen zomer zonder schroom de geldbuidel bovenhaalde. City versterkte vooral zijn verdediging.


Zowel Kyle Walker, Benjamin Mendy en Danilo maakten afgelopen zomer de overstap naar Manchester. Samen kostten zij om en bij de 150 miljoen euro, maar de transferhonger van Guardiola lijkt nog niet gestild. Volgens The Daily Mail zou hij zijn defensie nog verder willen versterken met de Nederlandse international Virgil Van Dijk. De Citizens krijgen daarvoor wel flink concurrentie van Liverpool FC, dat al een hele poos aan zijn mouw trekt.

UPDATE 27/12
De strijd om Van Dijk lijkt gespeeld: volgens het doorgaans betrouwbare The Telegraph is het Liverpool dat aan het langste eind trekt. Zo zou Southampton een aanbieding hebben geaccepteerd, deze bedraagt maar liefst 75 miljoen pond of een slordige 84.5 miljoen euro. Meteen goed voor een wereldrecord, Van Dijk zou daarmee immers de duurste verdediger ooit worden.

Southampton was eerst niet geneigd om mee te werken aan een transfer. Maar door de matige resultaten van de voorbije weken zou de club toch overstag zijn gegaan, de transfersom van Van Dijk zou immers meteen geïnvesteerd worden in versterking.

LEES OOK: 'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Is Van Dijk dergelijke som waard?

Meest recent

'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

6
6
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

69
69
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

58
58
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

182
182
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

335
335
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

135
135
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

497
497
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

58
58
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

53
53
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

116
116
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

52
52
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

79
79
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

369
369
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

226
226
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

78
78
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

112
112
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

228
228
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

180
180
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

404
404
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

246
246
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

102
102
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

259
259

Meer sportnieuws