'Megatransferbod aanvaard: Liverpool verbreekt wereldrecord'

403 stemmen
'Megatransferbod aanvaard: Liverpool verbreekt wereldrecord'

Manchester City is bezig aan een topseizoen. Na 17 speeldagen prijkt het helemaal bovenaan in de Premier League, met maar liefst 11 punten voorsprong op eerste achtervolger en stadsgenoot Manchester United. De nieuwe succesformule is van de hand van trainer Pep Guardiola, die afgelopen zomer zonder schroom de geldbuidel bovenhaalde. City versterkte vooral zijn verdediging.


Zowel Kyle Walker, Benjamin Mendy en Danilo maakten afgelopen zomer de overstap naar Manchester. Samen kostten zij om en bij de 150 miljoen euro, maar de transferhonger van Guardiola lijkt nog niet gestild. Volgens The Daily Mail zou hij zijn defensie nog verder willen versterken met de Nederlandse international Virgil Van Dijk. De Citizens krijgen daarvoor wel flink concurrentie van Liverpool FC, dat al een hele poos aan zijn mouw trekt.

UPDATE 27/12
De strijd om Van Dijk lijkt gespeeld: volgens het doorgaans betrouwbare The Telegraph is het Liverpool dat aan het langste eind trekt. Zo zou Southampton een aanbieding hebben geaccepteerd, deze bedraagt maar liefst 75 miljoen pond of een slordige 84.5 miljoen euro. Meteen goed voor een wereldrecord, Van Dijk zou daarmee immers de duurste verdediger ooit worden.

Southampton was eerst niet geneigd om mee te werken aan een transfer. Maar door de matige resultaten van de voorbije weken zou de club toch overstag zijn gegaan, de transfersom van Van Dijk zou immers meteen geïnvesteerd worden in versterking.

LEES OOK: Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Is Van Dijk dergelijke som waard?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

26
26
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

191
191
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

112
112
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

94
94
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

310
310
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

171
171
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

182
182
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

360
360
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

638
638
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

309
309
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3479
3479
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

65
65
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

80
80
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

209
209
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

229
229
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

131
131

Meer sportnieuws