Tiende van Lukaku zet United op weg naar zege

door
Tiende van Lukaku zet United op weg naar zege

Manchester United heeft zondag de uitwedstrijd tegen West Bromwich Albion winnend afgesloten. De ploeg van manager José Mourinho won met 1-2. Door de zege heeft United de achterstand op koploper Manchester City verkleind, maar met elf punten is deze nog altijd fors.


United kwam na bijna een halfuur spelen op voorsprong. Onze Romelu Lukaku scoorde middels een kopbal nadat Marcus Rashford een goede voorzet afleverde. Juichen deed de Rode Duivel wederom niet, al was dat dit keer vooral uit respect voor zijn ex-ploeg. Amper acht minuten later stond het al 0-2. Jesse Lingard nam deze treffer voor zijn rekening nadat Juan Mata de bal goed aflegde.

In de tweede helft wist United zijn voorsprong echter niet uit te breiden en West Bromwich Albion kwam zelfs terug in de wedstrijd. Zo’n vijftien minuten voor tijd bracht Gareth Barry de spanning terug in de wedstrijd. Na zijn aansluitingstreffer ging West Bromwich op jacht naar de gelijkmaker, maar het benutte de kansen niet. Lukaku had United nog naar een 1-3 zege kunnen schieten, maar hij benutte in blessuretijd een grote kans niet.

United staat door de zege nog altijd tweede in de Premier League met elf punten achterstand op City, dat nog niet verloor dit seizoen. West Bromwich is de nummer negentien en vecht dus tegen degradatie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

Denkt u dat United nog aanspraak maakt op de titel?

Meest recent

'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

12
12
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

98
98
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

143
143
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

36
36
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

192
192
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

152
152
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

157
157
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

342
342
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

307
307
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

101
101
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

271
271
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

161
161
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

543
543
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

630
630
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

406
406
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

333
333
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

163
163
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

624
624
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

581
581
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

365
365
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

529
529
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234

Meer sportnieuws