TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

193 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijke gtransfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt. 


JUPILER PRO LEAGUE
Verschillende media in Roemenië weten het zeker: Nicolae Stanciu vertrekt komende winter bij RSC Anderlecht. Op 5 december komt zijn manager Anamaria Prodan naar Brussel en dan zal ze wellicht te horen krijgen dat Anderlecht 7 miljoen euro wil ontvangen voor de speler. Dan maakt RSCA zo'n 3 miljoen euro verlies. Naast Fenerbahçe, Cluj, Steaua Boekarest en Al Wahda zou nu ook Galatasaray interesse tonen in Stanciu.



En terwijl de Roemeen blijft aanmodderen, slaag Massimo Bruno er wel in zijn stempel op Anderlecht te drukken. De winger blijft er dan ook van overtuigd dat een terugkeer naar het Astridpark de beste optie was, hoewel hij toegaf ook aanbiedingen van AA Gent en Club Brugge te hebben gehad.

BUITENLAND
Vincent Kompany lijkt opnieuw topfit, maar gezien zijn blessuregevoeligheid blijft de vraag voor hoelang. Ook Pep Guardiola heeft zo zijn twijfels, en zou daarom azen op een landgenoot. Volgens The Sun denkt City namelijk opnieuw aan Inigo Martinez. De verdediger van Real Sociedad was afgelopen zomer al een doelwit voor The Citizens, maar tot een overgang kwam het toen niet.



Antonio Conte aast op versterking bij Chelsea FC en zou daarom een vijfkoppig verlanglijstje voor tijdens de wintermercato hebben doorgegeven aan het bestuur. Daarop twee grote doelwitten van afgelopen zomer: Alex Sandro (Juventus) en Ross Barkley (Everton). Twee spelers uit de Ligue 1: Lucas Moura (PSG) en Mounter Diakhaby (Olympique Lyon). En ook een Rode Duivel: Christian Benteke zou volgens de Italiaan beter passen in zijn systeem dan Michy Batshuayi.



Real Madrid blijft op zoek naar een nieuwe spits die Karim Benzema op termijn kan vervangen, maar Mauro Icardi liet alvast weten niet geïnteresseerd te zijn. Er zijn echter nog meer opties. Andrea Belotti van Torino zou wel honderd miljoen euro moeten kosten vanwege een clausule in zijn contract, maar de 23-jarige spits staat open voor een overgang naar Madrid. Ook de 21-jarige Timo Werner van RB Leipzig is een kandidaat.

LEES OOK: Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

Denkt u dat RSCA zeven miljoen zal vangen voor Stanciu?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

43
43
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

68
68
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

130
130
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

88
88
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

235
235
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

416
416
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

369
369
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

125
125
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

182
182
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws