TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijke gtransfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt. 


JUPILER PRO LEAGUE
Verschillende media in Roemenië weten het zeker: Nicolae Stanciu vertrekt komende winter bij RSC Anderlecht. Op 5 december komt zijn manager Anamaria Prodan naar Brussel en dan zal ze wellicht te horen krijgen dat Anderlecht 7 miljoen euro wil ontvangen voor de speler. Dan maakt RSCA zo'n 3 miljoen euro verlies. Naast Fenerbahçe, Cluj, Steaua Boekarest en Al Wahda zou nu ook Galatasaray interesse tonen in Stanciu.



En terwijl de Roemeen blijft aanmodderen, slaag Massimo Bruno er wel in zijn stempel op Anderlecht te drukken. De winger blijft er dan ook van overtuigd dat een terugkeer naar het Astridpark de beste optie was, hoewel hij toegaf ook aanbiedingen van AA Gent en Club Brugge te hebben gehad.

BUITENLAND
Vincent Kompany lijkt opnieuw topfit, maar gezien zijn blessuregevoeligheid blijft de vraag voor hoelang. Ook Pep Guardiola heeft zo zijn twijfels, en zou daarom azen op een landgenoot. Volgens The Sun denkt City namelijk opnieuw aan Inigo Martinez. De verdediger van Real Sociedad was afgelopen zomer al een doelwit voor The Citizens, maar tot een overgang kwam het toen niet.



Antonio Conte aast op versterking bij Chelsea FC en zou daarom een vijfkoppig verlanglijstje voor tijdens de wintermercato hebben doorgegeven aan het bestuur. Daarop twee grote doelwitten van afgelopen zomer: Alex Sandro (Juventus) en Ross Barkley (Everton). Twee spelers uit de Ligue 1: Lucas Moura (PSG) en Mounter Diakhaby (Olympique Lyon). En ook een Rode Duivel: Christian Benteke zou volgens de Italiaan beter passen in zijn systeem dan Michy Batshuayi.



Real Madrid blijft op zoek naar een nieuwe spits die Karim Benzema op termijn kan vervangen, maar Mauro Icardi liet alvast weten niet geïnteresseerd te zijn. Er zijn echter nog meer opties. Andrea Belotti van Torino zou wel honderd miljoen euro moeten kosten vanwege een clausule in zijn contract, maar de 23-jarige spits staat open voor een overgang naar Madrid. Ook de 21-jarige Timo Werner van RB Leipzig is een kandidaat.

LEES OOK: 'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Denkt u dat RSCA zeven miljoen zal vangen voor Stanciu?

Meest recent

11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

45
45
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

93
93
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

142
142
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

157
157
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

273
273
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

32
32
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

261
261
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

89
89
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

59
59
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

246
246
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

158
158
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

235
235
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

138
138
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

385
385
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

267
267
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

421
421
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

139
139
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

31
31
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

306
306
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

409
409
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

305
305
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

124
124
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

815
815
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

155
155

Meer sportnieuws