TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijke gtransfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt. 


JUPILER PRO LEAGUE
Verschillende media in Roemenië weten het zeker: Nicolae Stanciu vertrekt komende winter bij RSC Anderlecht. Op 5 december komt zijn manager Anamaria Prodan naar Brussel en dan zal ze wellicht te horen krijgen dat Anderlecht 7 miljoen euro wil ontvangen voor de speler. Dan maakt RSCA zo'n 3 miljoen euro verlies. Naast Fenerbahçe, Cluj, Steaua Boekarest en Al Wahda zou nu ook Galatasaray interesse tonen in Stanciu.



En terwijl de Roemeen blijft aanmodderen, slaag Massimo Bruno er wel in zijn stempel op Anderlecht te drukken. De winger blijft er dan ook van overtuigd dat een terugkeer naar het Astridpark de beste optie was, hoewel hij toegaf ook aanbiedingen van AA Gent en Club Brugge te hebben gehad.

BUITENLAND
Vincent Kompany lijkt opnieuw topfit, maar gezien zijn blessuregevoeligheid blijft de vraag voor hoelang. Ook Pep Guardiola heeft zo zijn twijfels, en zou daarom azen op een landgenoot. Volgens The Sun denkt City namelijk opnieuw aan Inigo Martinez. De verdediger van Real Sociedad was afgelopen zomer al een doelwit voor The Citizens, maar tot een overgang kwam het toen niet.



Antonio Conte aast op versterking bij Chelsea FC en zou daarom een vijfkoppig verlanglijstje voor tijdens de wintermercato hebben doorgegeven aan het bestuur. Daarop twee grote doelwitten van afgelopen zomer: Alex Sandro (Juventus) en Ross Barkley (Everton). Twee spelers uit de Ligue 1: Lucas Moura (PSG) en Mounter Diakhaby (Olympique Lyon). En ook een Rode Duivel: Christian Benteke zou volgens de Italiaan beter passen in zijn systeem dan Michy Batshuayi.



Real Madrid blijft op zoek naar een nieuwe spits die Karim Benzema op termijn kan vervangen, maar Mauro Icardi liet alvast weten niet geïnteresseerd te zijn. Er zijn echter nog meer opties. Andrea Belotti van Torino zou wel honderd miljoen euro moeten kosten vanwege een clausule in zijn contract, maar de 23-jarige spits staat open voor een overgang naar Madrid. Ook de 21-jarige Timo Werner van RB Leipzig is een kandidaat.

LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Denkt u dat RSCA zeven miljoen zal vangen voor Stanciu?

Meest recent

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

16
16
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

43
43
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

39
39
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

260
260
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

223
223
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

164
164
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

174
174
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

136
136
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

288
288
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

187
187
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

245
245
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

70
70
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

183
183
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

428
428
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

125
125
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

403
403
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

123
123
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

404
404
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

311
311
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

124
124
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

307
307
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

151
151
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

606
606

Meer sportnieuws