TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

193 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijke gtransfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt. 


JUPILER PRO LEAGUE
Verschillende media in Roemenië weten het zeker: Nicolae Stanciu vertrekt komende winter bij RSC Anderlecht. Op 5 december komt zijn manager Anamaria Prodan naar Brussel en dan zal ze wellicht te horen krijgen dat Anderlecht 7 miljoen euro wil ontvangen voor de speler. Dan maakt RSCA zo'n 3 miljoen euro verlies. Naast Fenerbahçe, Cluj, Steaua Boekarest en Al Wahda zou nu ook Galatasaray interesse tonen in Stanciu.



En terwijl de Roemeen blijft aanmodderen, slaag Massimo Bruno er wel in zijn stempel op Anderlecht te drukken. De winger blijft er dan ook van overtuigd dat een terugkeer naar het Astridpark de beste optie was, hoewel hij toegaf ook aanbiedingen van AA Gent en Club Brugge te hebben gehad.

BUITENLAND
Vincent Kompany lijkt opnieuw topfit, maar gezien zijn blessuregevoeligheid blijft de vraag voor hoelang. Ook Pep Guardiola heeft zo zijn twijfels, en zou daarom azen op een landgenoot. Volgens The Sun denkt City namelijk opnieuw aan Inigo Martinez. De verdediger van Real Sociedad was afgelopen zomer al een doelwit voor The Citizens, maar tot een overgang kwam het toen niet.



Antonio Conte aast op versterking bij Chelsea FC en zou daarom een vijfkoppig verlanglijstje voor tijdens de wintermercato hebben doorgegeven aan het bestuur. Daarop twee grote doelwitten van afgelopen zomer: Alex Sandro (Juventus) en Ross Barkley (Everton). Twee spelers uit de Ligue 1: Lucas Moura (PSG) en Mounter Diakhaby (Olympique Lyon). En ook een Rode Duivel: Christian Benteke zou volgens de Italiaan beter passen in zijn systeem dan Michy Batshuayi.



Real Madrid blijft op zoek naar een nieuwe spits die Karim Benzema op termijn kan vervangen, maar Mauro Icardi liet alvast weten niet geïnteresseerd te zijn. Er zijn echter nog meer opties. Andrea Belotti van Torino zou wel honderd miljoen euro moeten kosten vanwege een clausule in zijn contract, maar de 23-jarige spits staat open voor een overgang naar Madrid. Ook de 21-jarige Timo Werner van RB Leipzig is een kandidaat.

LEES OOK: Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Denkt u dat RSCA zeven miljoen zal vangen voor Stanciu?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

175
175
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

180
180
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

266
266
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

27
27
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

168
168
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

35
35
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

26
26
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

454
454
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

438
438
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

117
117
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

346
346
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

388
388
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

138
138
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

683
683
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

286
286
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

320
320
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

300
300
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

328
328

Meer sportnieuws