TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA bepaalt prijskaartje Stanciu, tegenvaller Kompany'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijke gtransfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt. 


JUPILER PRO LEAGUE
Verschillende media in Roemenië weten het zeker: Nicolae Stanciu vertrekt komende winter bij RSC Anderlecht. Op 5 december komt zijn manager Anamaria Prodan naar Brussel en dan zal ze wellicht te horen krijgen dat Anderlecht 7 miljoen euro wil ontvangen voor de speler. Dan maakt RSCA zo'n 3 miljoen euro verlies. Naast Fenerbahçe, Cluj, Steaua Boekarest en Al Wahda zou nu ook Galatasaray interesse tonen in Stanciu.



En terwijl de Roemeen blijft aanmodderen, slaag Massimo Bruno er wel in zijn stempel op Anderlecht te drukken. De winger blijft er dan ook van overtuigd dat een terugkeer naar het Astridpark de beste optie was, hoewel hij toegaf ook aanbiedingen van AA Gent en Club Brugge te hebben gehad.

BUITENLAND
Vincent Kompany lijkt opnieuw topfit, maar gezien zijn blessuregevoeligheid blijft de vraag voor hoelang. Ook Pep Guardiola heeft zo zijn twijfels, en zou daarom azen op een landgenoot. Volgens The Sun denkt City namelijk opnieuw aan Inigo Martinez. De verdediger van Real Sociedad was afgelopen zomer al een doelwit voor The Citizens, maar tot een overgang kwam het toen niet.



Antonio Conte aast op versterking bij Chelsea FC en zou daarom een vijfkoppig verlanglijstje voor tijdens de wintermercato hebben doorgegeven aan het bestuur. Daarop twee grote doelwitten van afgelopen zomer: Alex Sandro (Juventus) en Ross Barkley (Everton). Twee spelers uit de Ligue 1: Lucas Moura (PSG) en Mounter Diakhaby (Olympique Lyon). En ook een Rode Duivel: Christian Benteke zou volgens de Italiaan beter passen in zijn systeem dan Michy Batshuayi.



Real Madrid blijft op zoek naar een nieuwe spits die Karim Benzema op termijn kan vervangen, maar Mauro Icardi liet alvast weten niet geïnteresseerd te zijn. Er zijn echter nog meer opties. Andrea Belotti van Torino zou wel honderd miljoen euro moeten kosten vanwege een clausule in zijn contract, maar de 23-jarige spits staat open voor een overgang naar Madrid. Ook de 21-jarige Timo Werner van RB Leipzig is een kandidaat.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Denkt u dat RSCA zeven miljoen zal vangen voor Stanciu?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

9
9
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

51
51
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

165
165
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

65
65
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

60
60
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

63
63
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

49
49
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

44
44
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

54
54
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

167
167
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

177
177
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

317
317
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

192
192
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

167
167
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

281
281
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

86
86
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

273
273

Meer sportnieuws