TRANSFERUURTJE: 'Transfer voor twee Rode Duivels', 'Anderlecht doet inkopen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfer voor twee Rode Duivels', 'Anderlecht doet inkopen'

Twee maanden na de zomermercato circuleren een aantal interessante transfergeruchten. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijke berichten bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er speelt.


JUPILER PRO LEAGUE


RSC Anderlecht
lijkt weer de kaart van de jeugd te trekken. Christ Kasingala, een 18-jarige aanvallende middenvelder zal na z’n operatie in Antwerpen in Neerpede komen testen. Kasingala wordt gezien als het grootste talent in Congo.

Club Brugge wil in januari nog wat versterking halen en de Bruggelingen zouden hun oog hebben laten vallen op een speler uit de Serie A. De 19-jarige Kroatische centrumspits Karlo Butic. De speler komt uit voor de beloften van Torino. Dit seizoen is hij een sensatie in de Primavera, de beloftencompetitie in Italië, waar hij al 7 keer scoorde in 7 wedstrijden. Torino haalde de aanvaller pas afgelopen zomer weg bij Internazionale.

KV Mechelen zou interesse hebben in Jaka Kolenc. Dat is een 23-jarige defensieve middenvelder die in Slovenië uitkomt voor Gorica en daar nog tot medio 2019 onder contract ligt. Hij blinkt daar uit als sterkhouder. Vooralsnog deed KV Mechelen nog geen bod op de speler, maar dat kan de komende weken nog veranderen.


Marvelous Nakamba is in Brugge uitgegroeid tot een echte steunpilaar en wordt momenteel terecht bestempeld als grootste zomeraanwinst. En dat is ook verschillende clubs in het buitenland niet ontgaan. In bepaalde media werd hij zelfs al gelinkt aan zijn droomclub Liverpool FC. Nakamba staat ondertussen bij verschillende ploegen hoog op het lijstje.

Volgens Het Nieuwsblad en La Dernière Heure heeft Anderlecht een overeenkomst gevonden met Li Haoran. Het 18-jarige talent traint al een tijdje met de U19 mee en liet daarbij een goede indruk achter. In januari zal hij dan ook beloond worden met een contract van zes maanden, plus optie tot een extra seizoen. Een primeur, want nog nooit had RSCA een Chinees onder contract staan.

BUTENLAND

Eden Hazard zet de deur opnieuw op en voor Real Madrid: “Wat Zidane betreft: het zou een droom zijn om hem eens als trainer te hebben. Het was mijn idool toen ik klein was en ik heb enorm veel respect voor hem”, vertelde hij in een Waalse talkshow. Real Madrid liet in het verleden al verstaan veel interesse in de Rode Duivel te hebben.
 

Edinson Cavani ging de voorbije weken meermaals in conflict met superster en bestuurslieveling Neymar. Volgens het Spaanse Marca trekt Cavani na dit seizoen de poort van het Parc des Princes achter zich dicht. Het bestuur zou trouwens al hun zinnen hebben gezet op Alvaro Morata. Zoals de voorbije maanden duidelijk werd beschikt PSG over voldoende miljoenen om hem los te weken.

De Oude Dame zou haar zinnen hebben gezet op Thomas Meunier. Die presteert bij PSG nog steeds boven de verwachtingen, maar moet door de aanwezigheid van Dani Alves nog te vaak op de bank plaatsnemen. Juventus zou hem nu een uitweg willen aanbieden in de vorm van een winterse huurbeurt met optie tot een definitieve transfer of zelfs een verplichte aankoopclausule.


LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

Zou Real Madrid een goede club voor Hazard zijn?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

62
62
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

33
33
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

33
33
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

106
106
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

66
66
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

169
169
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

206
206
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

51
51
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

115
115
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

366
366
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

277
277
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

220
220
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

87
87
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

79
79
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

213
213
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

108
108
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

87
87
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

138
138
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

171
171

Meer sportnieuws