'Paniekerig Real geeft godsvermogen uit aan twee supersterren'

door
'Paniekerig Real geeft godsvermogen uit aan twee supersterren'

Real Madrid verloor zondag verrassend op het veld van laagvlieger Girona en staat inmiddels op alweer acht punten van aartsrivaal en leider FC Barcelona. En gezien de vele successen van de club staat zo'n matige reeks gelijk aan crisis. En volgens het medium Don Balón is preses Florentino Pérez daarom van plan om met een pak geld te zwaaien op de komende mercato's.


De voorbije transfermarkt hield Real zijn uitgaven opvallend beperkt, maar dat bleek geen goede strategie. En dus heeft het bestuur zijn kar gekeerd: er moeten in ieder geval twee absolute supersterren naar De Koninklijke komen. Naar verluidt was Pérez al van plan om zijn portemonnee open te trekken, maar de verloren wedstrijd tegen Girona heeft dit gevoel alleen maar versterkt.

Er moeten naar verluidt dus twee nieuwe Gálacticos naar het Bernabéu komen en wat dat betreft heeft Pérez drie namen in gedachten, die ook groen licht hebben gekregen van oefenmeester Zinedine Zidane. Allereerst zijn Dele Alli en Harry Kane van Tottenham Hotspur in beeld. Maar ook onze Eden Hazard zijn ze nog lang niet vergeten. De Rode Duivel van Chelsea wordt al een hele poos gelinkt aan een overgang naar Madrid, Zidane is dan ook een grote fan.

Stuk voor stuk kosten deze Premier League-toppers echter meer dan 100 miljoen euro. Real zal dus diep in de buidel moeten tasten. Wellicht worden dan ook enkele spelers verkocht, onder andere Gareth Bale zou hiervoor in aanmerking komen.

LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Wie zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

33
33
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

144
144
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

48
48
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

85
85
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

43
43
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

151
151
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

167
167
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

102
102
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

177
177
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

183
183
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

258
258
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

114
114
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

107
107
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

64
64
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

345
345
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

242
242
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

293
293
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

437
437
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

170
170
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

356
356
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1446
1446
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

123
123
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

60
60
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

124
124

Meer sportnieuws