KRC Genk verloor met 3-2 bij Rapid Wenen. Defensief zagen de Limburgers er niet goed uit in Oostenrijk. Trainer Peter Maes was dan ook kritisch voor zijn ploeg.
"We speelden inderdaad een héél sterke eerste helft. De perfecte reactie na de nederlaag tegen Standard. We zetten nu wel druk met een hoog blok. We kregen zelfs de kansen op 0-2", begint hij met het positieve in
Het Belang van Limburg.
"We blijven in dezelfde fouten hervallen, waarschijnlijk is dat eigen aan zo'n jonge spelersgroep. Het is een proces waar we door moeten. Plots gingen we weer achteruit lopen. We speelden meer ballen breed en achteruit dan diep, ook de lange bal kwam onmiddellijk terug. Zo lieten we ons te makkelijk onder druk zetten. Het is niet de eerste keer dat ons dit overkomt. En het zal waarschijnlijk ook niet de laatste keer zijn. Dit is bijzonder frustrerend."