Komend weekend wordt in Play-Off I de clash tussen rivalen en titelfavorieten RSC
Anderlecht en
Club Brugge afgewerkt. Maar de voorbereiding op dat duel verliep in beide kampen niet van een leien dakje. Zowel Besnik Hasi als Michel Preud'homme moeten het stellen met een aantal geblesseerde sterkhouders.
Bij Club zijn Ruud Vormer en Lior Refaelov de zorgenkinderen van hun trainer. Beide spelers konden ondertussen wel al individueel trainen, maar er blijven grote twijfels rond het duo hangen. Pas één dag voor de wedstrijd zal bepaald worden of zij kunnen aansluiten bij de groepstraining en de wedstrijdselectie zullen halen.
Maar volgens
Het Laatste Nieuws is de kans reëel dat zij de topper aan zich voorbij moeten laten gaan. Donderdag wacht voor
Blauw-Zwart immers meteen een nieuwe zware verplaatsing, dit keer naar Genk. De kans is dan ook klein dat er risico zal genomen worden met de twee sterkhouders.