Lokeren en
Anderlecht bereikten deze week een akkoord over Alexander Scholz, maar de speler is zelf nog aan het onderhandelen met paars-wit. Mogelijk is er een verrassende wending in de maak in het transferdossier van de Deen.
De
transfer van Alexander Scholz dreigt een soap te worden. Anderlecht hoopt hem volgende week als eerste wintertransfer voor te stellen, maar bereikte nog geen akkoord met de Deen. Die liet in het verleden wel weten dat hij zijn toekomst in het Astridpark ziet.
Toch bestaat de kans dat hij alsnog niet naar Anderlecht trekt. Standard probeert de verdediger weg te kapen voor de neus van de Brusselaars. Volgens
Het Nieuwsblad trok Scholz na de training van vrijdagmorgen dan ook niet naar Brussel om er een contract te tekenen, want er werd gesproken met Roland Duchâtelet. De voorzitter zou hem willen weglokken met mooiere cijfers dan die hij van Anderlecht krijgt.
Vicevoorzitter Bruno Venanzi en sportief directeur Axel Lawarée waren vrijdag ook in Lokeren om te onderhandelen over de Deen. Ze werden ontvangen door voorzitter Roger Lambrecht en manager Willy Reynders. Zij maakten meteen duidelijk dat het akkoord met Anderlecht overeind blijft.
Lambrecht was ook boos op Duchâtelet omdat die de verdediger al had benaderd zonder de club in te lichten. Aangezien Scholz nog onder contract ligt, is dat tegen de regels. Daarnaast zou Standard minstens 2,5 miljoen euro in contanten op tafel moeten liggen omdat het minder vaak deelneemt aan de Champions League.
Beide partijen gingen dan ook uit elkaar zonder akkoord, maar mogelijk wordt er straks opnieuw onderhandeld. Bij Standard zien ze Scholz als de ideale vervanger van Laurent Ciman. De sterkhouder staat op het punt te vertrekken.