Dat Eden Hazard volgend seizoen in Engeland - hijzelf spreekt van Manchester, zonder momenteel te zeggen of het om City of United gaat - zal voetballen, staat zo goed als buiten kijf. Men kijkt er alvast reikhalzend uit naar de Rode Duivel, die al voor zijn eerste baltoets in de Premier League wordt vergeleken met Lionel Messi en Cristiano Ronaldo.
De Engelse kranten wijden al weken de nodige tekst aan Hazard en nu doet ook de website
Goal.com volop mee aan de Hazard-gekte door met een scoutingsvideo van de Rode Duivel uit te pakken. Conclusie: "Het volledige pakket is te vergelijken met dat van Messi en Ronaldo", citeert
Het Nieuwsblad de webstek.
"Zonder Hazard is het Franse LOSC Lille nooit geworden zoals het nu is", klinkt het verder. "Hij zorgde vorig jaar voor de Franse titel en overtrof dit seizoen eveneens de verwachtingen door met zeventien treffers dubbel zoveel keer te scoren als bij zijn vorige record van zeven", preciseert de website.
"Hazard is een dure speler, maar voor de Engelse top moet hij zeker haalbaar zijn", gaat
Goal.com verder. De webstek ziet enkel zijn prestaties bij de Rode Duivels - net als de hele ex-ploeg van Georges Leekens overigens - als een minpunt. "Eden scoorde slechts één keer in een team dat werd uitgeschakeld voor het EK", luidt het. "Toch staat zijn talent buiten kijf."
Scoutingsvideo over Hazard
[youtube]https://www.youtube.com/v/pdBIfx3ETbg[/youtube]
LEES OOK:
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'