Oefenen Rode Duivels op 26 mei tegen Noord-Ierland?

Door Tom Vermeersch | 13 Januari 2012 om 18:06 | Bron: Het Laatste Nieuws | Wed 50 euro gratis

Volgens Het Laatste Nieuws heeft de Belgische voetbalbond een akkoord bereikt met hun Noord-Ierse collega's om een oefeninterland af te werken. Normaal gezien zal de wedstrijd op 26 mei in het Koning Boudewijnstadion afgewerkt worden.

De Noord-Ieren spartelen echter wel nog wat tegen, ze willen namelijk liever dat de wedstrijd op 6 juni plaatsvindt in Belfast. De KBVB verzet zich hier tegen omdat het met vrijwel alle clubs van zijn internationals een akkoord heeft om de spelers na de oefeninterland tegen Engeland van 2 juni weer vrij te geven.

Mocht de deal met Noord-Ierland nog afspringen, dan heeft de bond nog twee alternatieven achter de hand. Een wedstrijd tegen Bosnië-Herzegovina of Albanië is ook nog een mogelijkheid voor de Belgen.

 



0 reacties op Oefenen Rode Duivels op 26 mei tegen Noord-Ierland?


Europe - UEFA Champions League
20:45 Bayern München 0 - 0 Chelsea
onlineBekijk alle wedstrijden | Live wedden
Laatste reacties meepraten?